BOCHKO Detský tekutý púder tuba 75 ml - proti zapareninám

BOCHKO Detský tekutý púder tuba 75 ml - proti zapareninám

nedostupné
cena: 3,40 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005756 , EAN: 3800002305540

BOCHKO Detský tekutý púder tuba 75 ml - proti zapareninám

Bochko Detský tekutý púder tuba 75 ml – proti zapareninám

Popis:

Vďaka vysušujúcemu efektu je vhodný na použitie na miestach, kde vlhkosť z plienky dráždi citlivú detskú pokožku. Pridaný výťažok z harmančeka robí pokožku jemnú a pružnú. Nerobí škvrny a nepresakuje cez plienky. S obsahom tapioky (nízko-alergénne múky), známe svojimi vysušujúcimi účinkami. Obsah: 75ml Neobsahuje parabény, alkohol, alergény. Laboratórne a dermatologicky testované.

Aktívne ingrediencie:

Tapiokaje škrob, extrahovaný z koreňov manioku. Je jednou z hlavných potravín v mnohých častiach sveta – Ázii, Afrike a Južnej Amerike. V kozmetike sa používa ako prírodný, hypoalergénne vysúšacie činidlo. Tapioková múka je skvelou náhradou za púder, ktorý môže spôsobovať alergie a dýchacie ťažkosti. Harmančekje jedným z kráľovien prírodnej kozmetiky. Má antiseptický a anti- zápalový účinok. Je zdrojom alfa bisabololu, ktorý stimuluje krvný obeh, pomáha hojeniu rán a udržuje prirodzenú lipidovú rovnováhu pokožky.

Zloženie:

Aqua, Tapioca Starch, Etylhexyl Isononanoate, PEG- 7 Glyceryl Cocoate, Sodium Polyacrylate, Caprylic / Caprice triglyceridov, Chamomilla Recutita Extract, Bisabolol, Phenoxyethanol, Parfum, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader