BOCHKO Detský olej z pšeničných klíčkov 220 ml

BOCHKO Detský olej z pšeničných klíčkov 220 ml

nedostupné
cena: 5,29 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005759 , EAN: 3800002309081

BOCHKO Detský olej z pšeničných klíčkov 220 ml

Olej z pšeničných klíčkov je plný vitamínov a aminokyselín, vďaka ktorým obnovuje pružnosť pokožky. Prírodný olivový olej napomáha k udržaniu vlhkosti v pokožke, ktorá po použití zostáva hodvábne hladká. Používa sa po kúpeli, pri masáži a pod. Aplikuje sa na vlhkú kožu.

Obsah: 220ml

Neobsahuje parabény, alkohol, alergény. Laboratórne a dermatologicky testované.

Aktívne ingrediencie:

Extrakt zpšeničných klíčkovje absolútny víťaz v obsahu prírodného vitamínu E. Je bohatý na vitamíny A, B, D, F, PP, kyselinu pantoténovú a listovú, omega-mastné kyseliny a beta-glukány – látky, ktoré stimulujú prirodzenú ochranu kože proti mikróbom, znečistenie a UV žiareniu. Slnečnicový olejje bohatý na vitamíny A, D, a E, ktoré hrejú, zjemňujú, vyživujú a chránia pokožku pred vonkajšími vplyvmi. Obsahuje veľa nenasýtených mastných kyselín a je stavebným kameňom bunkových membrán. Slnečnicový olej je tiež známy pre svoj bohatý obsah vitamínu E, ktorý má antioxidačné účinky a upravuje hladinu hormónov, čo je prospešné pre mládež s mastnou pleťou a vlasmi.

Zloženie:

Paraffinum Liquidum, Olea Europaea Oil, Helianthus annuus Seed Oil, C12–15 Alkyl Benzoate, Caprylic / Caprice triglyceridov, Triticum vulgare Germ Oil, Bisabolol, Parfum, Propyl Gallate, BHA, BHT.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader