BOCHKO Detské krémové mydlo 75 g

BOCHKO Detské krémové mydlo 75 g

nedostupné
cena: 1,19 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005761 , EAN: 3800002300477

BOCHKO Detské krémové mydlo 75 g

Panthenol hydratuje, udržuje vlhkosť a urýchľuje bunkový rast. Prírodný olivový olej vyživuje, hydratuje a zjemňuje. Vitamín E má antioxidačný účinok. Formula obohatená glycerínom.

Obsah: 75 g

Neobsahuje parabény, alkohol, alergény. Laboratórne a dermatologicky testované.

Aktívne ingrediencie:

Panthenolje jednou z najdôležitejších zložiek každého kozmetického výrobku. Preniká do vonkajšej vrstvy kože a zachováva prirodzenú vlhkosť, stimuluje rast buniek a regeneruje. Zrýchľuje lipidy a proteínovú syntézu, ktorá regeneruje pokožku. Pôsobí upokojujúco pri podráždení a kožných problémoch. Olivový olejsa vyrába metódou známou už tisíce rokov: olivy sú ručne otrhané zo stromov a potom drvené medzi dvoma žulovými mlynskými kameňmi tak dlho, kým nedôjde k extrakcii – oddelenie oleja od vody. Olivový olej obsahuje látky, ktoré pomáhajú harmonizovať krvný obeh, pôsobí antioxidačne a hydratačne. Vitamín Eje najúčinnejší antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály. Pomáha posilňovať imunitný systém, a je nevyhnutný pre udržanie pružnosti a vitality pokožky. Znižuje škodlivé účinky slnka a poskytuje dodatočnú ochranu pokožky.

Zloženie:

Sodium Palmae Sodium Palm Kernelate, Aqua, Parfum, Glycerín, Olea Europaea Oil, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Titanium Dioxide.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader