Loading
Loading

BIODERMA Photoderm Autobronzant, samoopaľovací spray

BIODERMA Photoderm Autobronzant, samoopaľovací spray

skladom
Cena 18,90 €

Kód: F012479 , Dodávateľský kód: 3401396141693 , EAN: 3401353689404 , Značka: Bioderma

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

BIODERMA Photoderm Autobronzant, samoopaľovací spray

BIODERMA Photoderm Autobronzant spray 150ml

Samoopaľovací hydratačný aerosólový spray. Dodáva pokožke prirodzený odtieň a zároveň pokožka získava rovnomerné a plynulé tónovanie. Unikátny dlhotrvajúci účinok a výrazná hydratácie. Kombinácia aktívnych tónovacích látok DHA so špeciálnym difúznym systémom, ktorý rovnomerne rozptýli DHA v pokožke.

Využitie:

Photoderm Autobronazt spray dodáva pokožke prirodzený odtieň a zároveň pokožka získava rovnomerné a plynulé tónovanie. Unikátny dlhotrvajúci účinok a výrazná hydratácie. Kombinácia aktívnych tónovacích látok DHA so špeciálnym difúznym systémom, ktorý rovnomerne rozptýli DHA v pokožke. Obsahuje Patent Bunkové blo protekcie chrániace bunky pokožky do hĺbky. spray po nanesení ihneď zasychá na pokožke. Nezanecháva fľaky na pokožke. Praktický rozprašovač je funkčný pri každom naklonení. Obsahuje príjemnú parfumáciu, je nekomedogenný a hypoalergénny. Perfektné tolerancie aj pre najcitlivejšiu pokožku.

Dávkovanie:

Prípravok aplikujte v tenkej vrstve vo vzdialenosti aspoň 20cm na vopred očistenú a riadne osušenú pokožku tváre a tela. Intenzita trvanie tónujeme závisí na použitom množstve prípravku a na frekvencii jeho aplikácií. Pozor: Samoopalová spray vás nechráni pred slnkom! V prípade opaľovaní chráňte svoju pleť prípravkom s faktorom zodpovedajúcim vášmu typu pleti. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader