BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F020127 , EAN: VIRTUAL PACK

BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

BIODERMA Matriciane rides krém 2ks

Popis:

Krém určený na hlboké vrásky, stratu elasticity a jasu pleti. Pre vekovú kategóriu 35+.

Vyhladzujúci krém proti vráskam v sebe spája unikátna formulu Matricium s účinnými dermatologickými látkami, ktoré odstraňujú príznaky starnutia. Intenzívna starostlivosť o hlboké vrásky, stratu elasticity a lesku pleti. Pleť zanecháva hebkú, jemnú, s prirodzeným leskom a sviežosťou. Redukuje vrásky, vyhladzuje a regeneruje. Prípravok je hypoalergénny.

Vlastnosti:

Pokožka, živý mikroekosystém sa mení spolu s vekom, stráca svoje vlastnosti a vitalitu. V dôsledku toho sa na pleti objavujú vrásky a tzv. Vejáriky okolo očí. Krém na vyhladenie vrások Matriciane Rides v sebe spája energizujúce účinky matriciam a povrchové účinky unikátnych aktívnych dermatologických látok, ktoré eliminujú viditeľné známky starnutia. Vďaka látke Matricium dodáva pokožke nevyhnutné biomimetické zložky, ktoré stimulujú regeneráciu buniek. Obsahuje mikrogranulky, ktoré vypĺňajú a vyhladzujú vrásky. Látka Ectoin, ktorú výrobok obsahuje, tvoria prirodzenú bioochranu buniek a tým zvyšuje ochranou bariéru pleti. Neupcháva póry, hypoalergénny a vhodný aj na citlivú pokožku.

Medicínsky preukázané výsledky:

Po mesiaci každodenného užívania je viditeľná značná redukcia vrások. Pleť je zregenerovaná a vyhladená, plná jasu. Hodvábna, vysoko hydratačné konzistencia prípravku dodáva pleti hebkosť a navyše má zmatňujúci efekt.

Typ pleti:

Krém je vhodný pre všetky typy pleti s vráskami a pre pleť po dermatologických zákrokoch (peelingy, zákroky plastickej chirurgie, laserové zákroky).

Použitie:

Naneste ráno a / alebo večer na očistenú pleť tváre a krku. Odporúča sa používať spoločne so sérom Matriciane a Matricium ampulkami.

Dodanie 2ks krémov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader