BIODERMA ABCDerm Baby Squam krém 40 ml

BIODERMA ABCDerm Baby Squam krém 40 ml Akcia Darček

BIODERMA ABCDerm Baby Squam krém 40 ml

skladom

Bežná cena: 11,70 €
akčná cena: 11,39 €

Kód: F008362 , EAN: 3401577538373

BIODERMA ABCDerm Baby Squam krém 40 ml

Popis:

BIODERMA ABCDerm Baby Squam je krém na redukciu šupinateniu a intenzívne zvlhčovanie pokožky. Originálne formula v prípravku BIODERMA ABCDerm Babysquam spočíva v dvoch keratolytických aktívnych zložkách. Arabinogalaktan a estery kyseliny mliečnej prispievajú k odstraňovaniu šupinatej pokožky. To optimalizuje prienik a účinnosť zvlhčujúcich a zmäkčujúcich činidiel v prípravku BIODERMA ABCDerm Babysquam.

Prípravok rýchlo odstraňuje seborhoickú dermatitídu a je jemný k pokožke. Je bez parfumu, neobsahuje fenoxyetanol. Je hypoalergénny. Nedráždi oči.

Použitie:

Vďaka tube s ústím sa prípravok ABCDerm Babysquam veľmi ľahko aplikuje, nie je lepkavý, neštípe v očiach a veľmi ľahko sa zmýva šampónom. Prípravok BIODERMA ABCDerm Babysquam naneste na miesta postihnuté seboroickú dermatitídou (pokožka hlavy, obočie, tvár, za ušami) a jemne ho vmasírujte (špička tuby uľahčuje aplikáciu). Prípravok nechajte pol hodiny pôsobiť a potom ho zmyte jemným šampónom, najlepšie penivým čistiacim gélom ABCDerm Moussant na tvár, telo a vlasy.

Anonymný užívateľ

super produkt, odporucam

krasne odstranil dcerke supinky z vlaskov po par pouzitiach
cena ;-)

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader