Loading
Loading

BIO-EKO výrobky

šetrné k vám aj k prírode

Prírodné a ekologické produkty sú u rodičov stále obľúbenejšie. Niet divu – nájdete v nich totiž len látky, ktoré sú prírodné, rozložiteľné a majú preukázateľne pozitívny vplyv na naše telo. K tomu navyše nezaťažujú životné prostredie. Nič lepšie byť nemôže.
S každým nákupom bio a eko produktov robíte to najlepšie pre vás, svoje bábätko aj našu planétu.S každým nákupem bio a eko produktů děláte to nejlepší pro vás, své miminko i naši planetu.

Novinka: KOLORKY

Úcta k prírode a štýl už od plienok. Novinka na Feedo® – obľúbené ekologické plienky Kolorky. 

Novinka: veganská kozmetika Schmidt's

Svetoznáma prírodná kozmetika Schmidt’s – veganská a netestovaná na zvieratách. Vyskúšajte účinné deodoranty bez hliníka a skvelé zubné pasty.

BIO mlieko bez palmového tuku

Záleží vám na tom, aby vaše dieťa pilo mliečko bez zdravotne závadného palmového oleja? Vyskúšajte naše tipy!

Novinka: Country Life

BIO príkrmy pre najmenších a niečo zdravé pod zub pre mamičku i otecka. BIO výživa obsahuje len prvotriedne suroviny v bio kvalite.

EKO dámska hygiena

Vyberte si z ponuky ekologických hygienických pomôcok, ktoré sú šetrné k telu a navyše majú len minimálny dopad na zdravotné prostredie.

Novinka: Pampers Pure

Nový rad obľúbených Pampers plienok a obrúskov vyrobených za použitia 100 % obnoviteľnej elektrickej energie a z nadýchanej buničiny z udržiteľných zdrojov.

Aquaint Happy Planet

100 % prírodné hygienické prostriedky pre najmenších. Nákupom obrúskov v 99,9 % vlhčených čistou vodou prispievate na projekt odstraňovania plastov z oceánu.

Organické ovocné kapsičky

Neobsahujú zahusťovadlá ani pridaný cukor. Sú vyrobené z ovocia tej najvyššej BIO kvality a zabalené do praktického obalu, ktorý sa skvele hodí do detskej ručičky.

Viete o ďalších produktoch?

Chýba v našom sortimente vaša obľúbená značka šetrná k prírode a mamičkám? Radi plníme vaše priania!

Ajax loader