Loading
Loading

BIO-EKO výrobky

šetrné k vám aj k prírode

Prírodné a ekologické produkty sú u rodičov stále obľúbenejšie. Niet divu – nájdete v nich totiž len látky, ktoré sú prírodné, rozložiteľné a majú preukázateľne pozitívny vplyv na naše telo. K tomu navyše nezaťažujú životné prostredie. Nič lepšie byť nemôže.
S každým nákupom bio a eko produktov robíte to najlepšie pre vás, svoje bábätko aj našu planétu.S každým nákupem bio a eko produktů děláte to nejlepší pro vás, své miminko i naši planetu.

Jednorazové ekoplenky z prírodných a obnoviteľných materiálov sú vyvinuté v ČR, dermatologicky testované a certifikované Štátnym zdravotným ústavom – SZÚ.

Výrobky značky Kikadu sú vhodné pre deti od narodenia. Sú vyrobené z certifikovaných bio materiálov.

100 % prírodné hygienické prostriedky pre najmenších. Nákupom obrúskov v 99,9 % vlhčených čistou vodou prispievate na projekt odstraňovania plastov z oceánu.

Znovu použiteľné kapsičky alebo rozložiteľný bambusový riad – vedieme deti k úcte k prírode.

Vyberte si z ponuky ekologických hygienických pomôcok, ktoré sú šetrné k telu a navyše majú len minimálny dopad na zdravotné prostredie.

Záleží vám na tom, aby vaše dieťa pilo mliečko bez zdravotne závadného palmového oleja? Vyskúšajte naše tipy!

Neobsahujú zahusťovadlá ani pridaný cukor. Sú vyrobené z ovocia tej najvyššej BIO kvality a zabalené do praktického obalu, ktorý sa skvele hodí do detskej ručičky.

Nový rad obľúbených Pampers plienok a obrúskov vyrobených za použitia 100 % obnoviteľnej elektrickej energie a z nadýchanej buničiny z udržiteľných zdrojov.

Švédska kvalita a šetrnosť k prírode – plienky Naty sú skvelé aj pre deti s citlivou pokožkou či trpiace ekzémami.

Leto je v plnom prúde! Užívajte si slniečko s prírodnými opaľovacími krémami obľúbených značiek.

Viete o ďalších produktoch?

Chýba v našom sortimente vaša obľúbená značka šetrná k prírode a mamičkám? Radi plníme vaše priania!

Ajax loader