Loading
Loading

BINO Odrážadlo - Krtko

BINO Odrážadlo - Krtko

skladom
Bežná cena: 97,19 €
akčná cena: 69,90 €

Kód: F000820 , EAN: 4019359137493 , Značka: Bino

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

BINO Odrážadlo - Krtko

Krtka milujú snáď všetky deti, preto budú nadšené, keď ho uvidia aj na svojom odrážadle! Vďaka jasnej zelenej farbe, ktorú je natretá masívna drevená konštrukcia odrážadlá bude vaše dieťa na ulici neprehliadnuteľné. BINO odrážadlo krtko má nastaviteľné polstrované sedadlo a nafukovacie kolesá, ktorá mierni nárazy na nerovnom teréne. Riadidlá majú držadlá z mäkčeného PVC, vďaka čomu v rukách neprekĺzavajú.

Pri výbere odrážadlá je dôležité, aby dieťa dosiahlo oboma nohami na zem, a mohlo tak dobre a včas brzdiť. Tak bude môcť zabrániť prípadnému pádu, udržať rovnováhu a ísť o niečo rýchlejšie. Jazda na odrážadle je skvelou prípravou na prvú jazdu na bicykli! Vždy však dbajte, aby dieťa malo chrániče a prilbu.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Parametre BINO odrážadlá Krtko:
  • Nosnosť: 30 kg
  • Rozmery: 57 × 81 × 39 cm
  • Vek: 2+

Značka BINO:

BINO Europe je nadnárodná firma vyrábajúca najmä drevené hračky pre deti. Výrobky z dreva pod obchodnou značkou BINO sú vyrábané v Českej republike v Klatovech (predtým pod názvom Olymp Klatovy), sú vyvážané do celého sveta a všetky hračky majú zdravotný atest, tým spĺňajú všetky normy EÚ. Firma sa zaoberá výrobou všetkých druhov drevených hračiek, medzi veľmi obľúbené patria napríklad rôzne dráhy, obrázkové puzzle, ale tiež napríklad detské hudobné nástroje. Bino používa obľúbené rozprávkové motívy, ktoré si zamiluje každé dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader