Loading
Loading

BINO Chodítko Activity

BINO Chodítko Activity

nedostupné
cena nebola stanovená

Kód: F000953 , Dodávateľský kód: 70416 , EAN: 4019359704169 , Značka: Bino

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

BINO Chodítko Activity

Prvé kroky Vášho dieťaťa je okamih, na ktorý sa nezapomíná. Dovolte svojmu dieťaťu chodiť a rozvíjať svoj psychomotirocký vývoj na kvalitnom drevenom chodítku. Nielen, že napomáha nacvičiť prvé krôčiky Vášho drobčeka, ale skrýva aj veľa ďalších aktivít ako je xylofón, jednoduchý labyrint s tromi farebnými korálkami, sústavu funkčných ozubených koliesok, otvory pre vkladanie jednoduchých tvarov a labyrint s posuvnými obrázkami. Ďalšou výhodou tejto pomôcky je úložný priestor s ochrannou sieťkou.

Výrobok radu FSC ™ – zaručuje, že drevo, z ktorého je predmet vyrobený, pochádza z lesa, ktorý je obhospodaruje šetrným spôsobom s ohľadom na princípy trvalej udržateľnosti.

Značka BINO:

BINO Europe je nadnárodná firma vyrábajúca najmä drevené hračky pre deti. Výrobky z dreva pod obchodnou značkou BINO sú vyrábané v Českej republike v Klatovech (predtým pod názvom Olymp Klatovy), sú vyvážané do celého sveta a všetky hračky majú zdravotný atest, tým spĺňajú všetky normy EÚ. Firma sa zaoberá výrobou všetkých druhov drevených hračiek, medzi veľmi obľúbené patria napríklad rôzne dráhy, obrázkové puzzle, ale tiež napríklad detské hudobné nástroje. Bino používa obľúbené rozprávkové motívy, ktoré si zamiluje každé dieťa.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader