BIMBOBIO Zvláčňujúci telový olej 125 ml

BIMBOBIO Zvláčňujúci telový olej 125 ml

BIMBOBIO Zvláčňujúci telový olej 125 ml

nedostupné

cena: 8,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001598 , EAN: 8052405280244

BimboBio Zvláčňujúci telový olej 125 ml

Popis:

Detský BIO zvláčňujúci telový olej je špeciálne vyvinutý pre citlivú detskú pokožku. Vzácny hydratačný telový olej je vyrobený zo 4 druhov olejov z certifikovaného eko-biologického poľnohospodárstva. Vhodný je pre čistenie a starostlivosť o citlivú pokožku novorodencov, detí aj dospelých s problematickou pleťou. Ideálne je tiež pre jemné masáže. Vhodný je tiež pri novorodeneckej vyrážke.   Ošetrujúce BimBoBio rada bola vyvinutá na želanie tímu matiek ako nová produktová rada starajúca o jemnú detskú pokožku. Použité suroviny boli vyhľadané v prírode s maximálnou starostlivosťou a láskou. Sú bohaté na účinné látky vhodné pre jemnú detskú pokožku.   BimBoBio chráni prírodu použitím recyklovaných a recyklovateľných obalov.   BimBoBio kozmetika získala certifikáciu ICEA. ICEA je ochranou známkou pre ekologickú a bio kozmetiku udeľovaní talianskym inštitútom pre etickú a eko-friendly certifikáciu (ICEA). Kozmetika je dermatologicky testovaná, vrátane testu na nikel, veľmi vysoký stupeň znášanlivosti. Kozmetika je vhodná pre osoby s veľmi citlivou pokožkou.   Vyrobené z:

produktov z eko-biologického poľnohospodárstva nové zloženie zohľadňuje povahu detskej pleti vrátane pokožky novorodencov jemná rýchlo sa vstrebávajúce textúra jemná vôňa, ktorá nijako neprekrýva detskú prirodzenú vôňu   Neobsahuje:

alergizujúce agresívne látky, ktoré by mohli vzpůsobit alergické reakcie typické pre citlivú pokožku (začervenanie, svrbenie, apod.) ropné deriváty: parabény, silikóny ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetické umelé farbivá zložky živočíšneho pôvodu

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader