BIMBOBIO Zvláčňujúci telový olej 125 ml

BIMBOBIO Zvláčňujúci telový olej 125 ml

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001598 , EAN: 8052405280244

BIMBOBIO Zvláčňujúci telový olej 125 ml

BimboBio Zvláčňujúci telový olej 125 ml

Popis:

Detský BIO zvláčňujúci telový olej je špeciálne vyvinutý pre citlivú detskú pokožku. Vzácny hydratačný telový olej je vyrobený zo 4 druhov olejov z certifikovaného eko-biologického poľnohospodárstva. Vhodný je pre čistenie a starostlivosť o citlivú pokožku novorodencov, detí aj dospelých s problematickou pleťou. Ideálne je tiež pre jemné masáže. Vhodný je tiež pri novorodeneckej vyrážke.   Ošetrujúce BimBoBio rada bola vyvinutá na želanie tímu matiek ako nová produktová rada starajúca o jemnú detskú pokožku. Použité suroviny boli vyhľadané v prírode s maximálnou starostlivosťou a láskou. Sú bohaté na účinné látky vhodné pre jemnú detskú pokožku.   BimBoBio chráni prírodu použitím recyklovaných a recyklovateľných obalov.   BimBoBio kozmetika získala certifikáciu ICEA. ICEA je ochranou známkou pre ekologickú a bio kozmetiku udeľovaní talianskym inštitútom pre etickú a eko-friendly certifikáciu (ICEA). Kozmetika je dermatologicky testovaná, vrátane testu na nikel, veľmi vysoký stupeň znášanlivosti. Kozmetika je vhodná pre osoby s veľmi citlivou pokožkou.   Vyrobené z:

produktov z eko-biologického poľnohospodárstva nové zloženie zohľadňuje povahu detskej pleti vrátane pokožky novorodencov jemná rýchlo sa vstrebávajúce textúra jemná vôňa, ktorá nijako neprekrýva detskú prirodzenú vôňu   Neobsahuje:

alergizujúce agresívne látky, ktoré by mohli vzpůsobit alergické reakcie typické pre citlivú pokožku (začervenanie, svrbenie, apod.) ropné deriváty: parabény, silikóny ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetické umelé farbivá zložky živočíšneho pôvodu

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader