BIMBOBIO Pleťové mlieko 125 ml

BIMBOBIO Pleťové mlieko 125 ml

BIMBOBIO Pleťové mlieko 125 ml

skladom

cena: 8,90 €

Kód: F001599 , EAN: 8052405280220

BimboBio Pleťové mlieko 125ml

Popis:

Zamatovo vláčna pokožka pre Vaše dieťa. Detské BIO pleťové mlieko je vhodné pre starostlivosť o pokožku tváre i tela novorodencov. Možno použiť aj v prípadoch keď pre očistu nemáte k dispozícii vodu, ako čistiace emulziu. Mlieko má upokojujúce účinky. Vyznačuje sa krémovo tekutú konzistenciou a je ľahko roztierateľné. Účinné látky boli získané z eko-biologického poľnohospodárstva.

Ošetrujúce BimBoBio rada bola vyvinutá na želanie tímu matiek ako nová produktová rada starajúca o jemnú detskú pokožku. Použité suroviny boli vyhľadané v prírode s maximálnou starostlivosťou a láskou. Sú bohaté na účinné látky vhodné pre jemnú detskú pokožku.

BimBoBio chráni prírodu použitím recyklovaných a recyklovateľných obalov.

BimBoBio kozmetika získala certifikáciu ICEA. ICEA je ochranou známkou pre ekologickú a bio kozmetiku udeľovaní talianskym inštitútom pre etickú a eko-friendly certifikáciu (ICEA). Kozmetika je dermatologicky testovaná, vrátane testu na nikel, veľmi vysoký stupeň znášanlivosti. Kozmetika je vhodná pre osoby s veľmi citlivou pokožkou.

Vyrobené z:

produktov z eko-biologického poľnohospodárstva nové zloženie zohľadňuje povahu detskej pleti vrátane pokožky novorodencov

jemná rýchlo sa vstrebávajúce textúra jemná vôňa, ktorá nijako neprekrýva detskú prirodzenú vôňu

Neobsahuje:

alergizujúce agresívne látky, ktoré by mohli vzpůsobit alergické reakcie typické pre citlivú pokožku (začervenanie, svrbenie, apod.) ropné deriváty: parabény, silikóny ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetické umelé farbivá Zložky živočíšneho pôvodu

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader