BIMBOBIO Krém proti zapareninám 100 ml

BIMBOBIO Krém proti zapareninám 100 ml

BIMBOBIO Krém proti zapareninám 100 ml

nedostupné

cena: 8,90 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F001601 , EAN: 8052405280251

BimboBio Krém proti zapareninám 100ml

Popis:

Prináša úľavu podráždenej detskej pokožke. Vytvára ochrannú vrstvu a zároveň podporuje prirodzené bunkové dýchanie pokožky. Obsahuje 10% oxidu zinočnatého, slnečnicový olej pre výživu a hydratáciu pokožky, upokojujúci šťavu z Aloe vera, vyživujúce výťažky z ovsa a nechtíka lekárskeho.

TIP: môžete použiť na zle sa hojace miesta na Vašej pokožke. Ošetrujúce BimBoBio rada bola vyvinutá na želanie tímu matiek ako nová produktová rada starajúca o jemnú detskú pokožku. Použité suroviny boli vyhľadané v prírode s maximálnou starostlivosťou a láskou. Sú bohaté na účinné látky vhodné pre jemnú detskú pokožku.

BimBoBio chráni prírodu použitím recyklovaných a recyklovateľných obalov.

BimBoBio kozmetika získala certifikáciu ICEA. ICEA je ochranou známkou pre ekologickú a bio kozmetiku udeľovaní talianskym inštitútom pre etickú a eko-friendly certifikáciu (ICEA). Kozmetika je dermatologicky testovaná, vrátane testu na nikel, veľmi vysoký stupeň znášanlivosti. Kozmetika je vhodná pre osoby s veľmi citlivou pokožkou.

Vyrobené z:

produktov z eko-biologického poľnohospodárstva nové zloženie zohľadňuje povahu detskej pleti vrátane pokožky novorodencov

jemná rýchlo sa vstrebávajúce textúra jemná vôňa, ktorá nijako neprekrýva detskú prirodzenú vôňu

Neobsahuje:

alergizujúce agresívne látky, ktoré by mohli vzpůsobit alergické reakcie typické pre citlivú pokožku (začervenanie, svrbenie, apod.) ropné deriváty: parabény, silikóny ani SLS (sodium laureth sulphate) syntetické umelé farbivá zložky živočíšneho pôvodu

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader