BIGJIGS Vláčik vláčikodráhy - Vlak pre princezné + 3 koľaje

BIGJIGS Vláčik vláčikodráhy - Vlak pre princezné + 3 koľaje Akcia

BIGJIGS Vláčik vláčikodráhy - Vlak pre princezné + 3 koľaje

skladom

Bežná cena: 14,70 €
akčná cena: 13,20 €

Kód: F003993 , EAN: 691621094518

Vláčik vláčikodráhy Bigjigs – Vlak pre princezné + 3 koľaje

Popis:

Súčasti balenia sú tiež koľaje: 2ks strednej koľaj BJT101 a 1ks koncová koľaj BJT161! Dievčatká a nielen tie budú milovať tento veselý drevený vláčik pre princezné, ktorý bol pre nich špeciálne navrhnutý v ružových farbách. Ideálne vlaková súprava obsahujúca lokomotívu a tri detailne vykonané kráľovské vagóniky – koče spojené klasickým magnetickým systémom! Vláčik možno kombinovať s akýmkoľvek iným dreveným železničným systémom.

Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky.

Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku.

Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader