BIGJIGS Drevené vkladacie puzzle - Kravičky

BIGJIGS Drevené vkladacie puzzle - Kravičky Akcia

BIGJIGS Drevené vkladacie puzzle - Kravičky

skladom

Bežná cena: 9,20 €
akčná cena: 8,30 €

Kód: F004038 , EAN: 691621200094

Drevené vkladacie puzzle – Kravičky

Popis:

Toto drevené a robustné puzzle kravy a teľaťa určite poteší vaše dieťa, keď sa mu správne podarí zložiť týchto šesť pevných kúskov do príslušných tvarov a tým nechať vzniknúť krásnemu obrázku. Radosť dieťaťa bude určite aj radosťou jeho rodičov.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky.

Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku.

Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.

Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader