BIGJIGS Drevené široké vkladacie puzzle - Farma - hrúbka 2 cm

BIGJIGS Drevené široké vkladacie puzzle - Farma - hrúbka 2 cm Akcia

BIGJIGS Drevené široké vkladacie puzzle - Farma - hrúbka 2 cm

skladom

Bežná cena: 6,10 €
akčná cena: 5,50 €

Kód: F004041 , EAN: 691621200148

Drevené široké vkladacie puzzle – Farma – hrúbka 2 cm

Popis:

Priraďte obrázky na jednotlivých kúskoch s rovnakými obrázkami na dřeněném paneli a pri tom môžete s dieťaťom hovoriť o jednotlivých zvieratkách a učiť ho, aké zvuky ktoré zviera vydáva. Táto skladačka je robustná a kompatktní, teda sa môže hodiť aj pre dlhšie cestovanie vašim autom alebo vlakom.

Pre toto vkladacie puzzle je charakteristická hrúbka použitého materiálu – dreva 2 cm.Dětem to zjednodušuje úchop dielikov a bezpečnosť hračky.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg.

Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku.

Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.

Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader