BIGJIGS Drevené autodráhy - Železničné priecestie so závorami

BIGJIGS Drevené autodráhy - Železničné priecestie so závorami Akcia Darček

BIGJIGS Drevené autodráhy - Železničné priecestie so závorami

skladom

Bežná cena: 5,90 €
akčná cena: 5,40 €

Kód: F004030 , EAN: 691621092293

Drevené autodráhy Bigjigs – Železničné priecestie s bránkami

Popis:

Tento fantastický prejazd je perfektným doplnkom k našim Hermine setom. Deti sa môžu tešiť umiestňovaním prejazde pozdĺž miest a ciest a pomáhať tak ľuďom v bezpečnom prechádzaní cez koľaje. Ideálne nielen k zvýšeniu obratnosti a koordinácie, ale tiež pripomenie deťom dôležitosť bezpečnosti cestnej premávky.

Bigjigs autodráhy a ich príslušenstvo je možné kombinovať s vláčikodráhami Bigjigs.

Bigjigs drevené vláčikodráhy a ich príslušenstvo je možné kombinovať so všetkými ďalšími značkami drevených železničnými dráhami na trhu. Vláčikodráhy Bigjigs sú s nimi plne kompatibilné.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky.

Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku.

Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.

Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader