BIGJIGS Drevená vláčkodráha okolo sveta

BIGJIGS Drevená vláčkodráha okolo sveta Akcia Darček

BIGJIGS Drevená vláčkodráha okolo sveta

skladom

Bežná cena: 59,30 €
akčná cena: 55,70 €

Kód: F004027 , EAN: 691621090251

Bigjigs – Drevená vláčkodráha okolo sveta

Popis:

Deti od 3 rokov môžu cestovať do všetkých kútov našej planéty pomocou drevenej vláčikodráhy Bigjigs! Táto rôznorodá 73 dielna hracie a zároveň vzdelávacie vláčkodráha umožňuje mladým ľuďom cestovať po celom svete a navštív tak svetoznámej budovy cudzích krajov.

Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.Hrací set môžete ľubovoľne dopĺňať ďalšími prvkami drevených koľají, ciest, vláčikov, stavieb a ďalšieho príslušenstva z našej ponuky.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.

Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.

Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader