BIGJIGS Drevená vláčkodráha - Mesto a dedina 101 dielov

BIGJIGS Drevená vláčkodráha - Mesto a dedina 101 dielov Akcia Darček

BIGJIGS Drevená vláčkodráha - Mesto a dedina 101 dielov

skladom

Bežná cena: 62,50 €
akčná cena: 56,20 €

Kód: F003999 , EAN: 691621090152

Drevená vláčkodráha Bigjigs – Mesto a dedina 101 dielov

Popis:

Sada obsahuje 101 kusov. Vláčik jazdí cez mesto, cez most a von do prírody, prechádza medzi stromami, domy a okolo kostola. Medzitým musí autá trpezlivo čakať na vlakovom priecestí, aby stihol vláčik doraziť na stanicu presne na čas. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.Hrací set môžete ľubovoľne dopĺňať ďalšími prvkami drevených koľají, ciest, vláčikov, stavieb a ďalšieho príslušenstva z našej ponuky.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ.

Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov.

Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader