BIGJIGS Drevená motorická vzdelávacie hračka Abeceda

BIGJIGS Drevená motorická vzdelávacie hračka Abeceda Akcia

BIGJIGS Drevená motorická vzdelávacie hračka Abeceda

skladom

Bežná cena: 17,30 €
akčná cena: 15,60 €

Kód: F004043 , EAN: 691621160558

Drevená motorická vzdelávacie hračka Abeceda

Popis:

Pre toto vkladacie puzzle je charakteristická hrúbka použitého materiálu.Dětem to zjednodušuje úchop dielikov a bezpečnosť hračky.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu.

Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg.

Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku.

Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii.

Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Vanok

Je super

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader