BIGJIGS Drevená motorická vhadzovací hračka - Valec s tvarmi

BIGJIGS Drevená motorická vhadzovací hračka - Valec s tvarmi Akcia Darček

BIGJIGS Drevená motorická vhadzovací hračka - Valec s tvarmi

skladom

Bežná cena: 11,80 €
akčná cena: 10,80 €

Kód: F004074 , EAN: 691621530962

Drevená motorická vhadzovací hračka – Valec s tvarmi

Popis:

Veľmi obľúbená hračka u detí a batoliat. Tento valcovitý triedič nie je len šetrný k životnému prostrediu, je aj úplne bezpečný a pomáha vášmu dieťaťu sústrediť sa na konkrétne činnosti a úlohy. Úlohou je prestrčiť farebné tvary správnym otvorom. Ďalej potom môže byť hračka posielaná po podlahe, kedy vyvtáří skvelé klikanie.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg.

Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku.

Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Nika

odporucam

kvalitne drevene prevedenie
k

pekná hračka na podporu jemnej motoriky dieťaťa

pekná farebná
farby mohli byť výraznejšie

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader