BIGJIGS Drevená motorická hračka - Nasadzovanie tvarov na tyče

BIGJIGS Drevená motorická hračka - Nasadzovanie tvarov na tyče Akcia Darček

BIGJIGS Drevená motorická hračka - Nasadzovanie tvarov na tyče

skladom

Bežná cena: 9,90 €
akčná cena: 9,10 €

Kód: F004045 , EAN: 691621530948

Drevená motorická hračka – Nasadzovanie tvarov na tyče

Popis:

Táto drevená hračka prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale tiež k výučbe prvého počítanie, poznávanie farieb a tvarov.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky.

Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.

Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov.

Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader