BIGJIGS Drevená farma so zvieratkami

BIGJIGS Drevená farma so zvieratkami Akcia

BIGJIGS Drevená farma so zvieratkami

skladom

Bežná cena: 69,80 €
akčná cena: 64,20 €

Kód: F004034 , EAN: 691621261149

Drevená farma so zvieratkami

Popis:

Old McDonald farmu mal "- a to je ono! Táto krásna a drevená farma s pánom a pani McDonaldovými, oviec, prasaťom, kone, kravy, kačicou, sliepkou, traktorom a kolieskom vášmu dieťaťu prinesie veľa zábavy.

Deti sa tu môžu naučiť poznávať zvieratá a tiež životu na farme.

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne s láskou v malom záhradnom domčeku, svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšírenie ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Nové značky kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy.

Dnes Bigjigs hračky zostávajú vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnej Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a západnej Európe podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs sú navrhnuté v Anglicku a vyrobené ako tamtiež, tak aj vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader