BESAFE iZi Up X3 Autosedačka – Béžová 73

BESAFE iZi Up X3 Autosedačka – Béžová 73

BESAFE iZi Up X3 Autosedačka – Béžová 73

skladom

cena: 159,00 €

Kód: F008912 , EAN: 7043485121733

BESAFE iZi Up X3 Autosedačka béžová 73

Popis:

Univerzálna autosedačka pre skupinu II a III (15–36kg).

Certifikovaná podľa normy ECE R44 / 04.

Vlastnosti:

  • Uchytenie v smere jazdy inštalácia pomocou 3-bodového pásu automobilu,
  • Systém SIP – zosilnená bočná ochrana.

Vaše dieťa bolo až doteraz chránené pred okolitým svetom v autosedačke pripútané proti smeru jazdy. Teraz je už ale dostatočne veľké, aby sa mohlo usadiť po smere jazdy.

Máme pre vás novú sedačku iZi Up X3, ktorá poskytne dieťaťu tú najlepšiu ochranu a vďaka ľahko nastaviteľným polohám aj pohodlie pri cestovaní.

iZi Up X3 sa inštaluje pomocou trojbodového automobilového pásu a nemá žiadne vodiče bočného pásu. Tým znižuje riziko zlej inštalácie a zaručuje pohodlie a bezpečie dieťaťa.

Vďaka posilneniu ochrany v oblasti okolo hlavy a chrbtice pomocou materiálu EPS je teraz ešte bezpečnejšia. Autosedačka poskytuje dieťaťu väčšiu voľnosť pohybu a pohodlie pri zachovaní nekompromisnej bezpečnosti.

Jednoduché nastavenie

Výšku chrbtové a hlavové opierky môžete rýchlo nastaviť pomocou synchronizovaného ovládanie na bočných stranách autosedačky. Automobilový ramenný pás je vždy vedený bezpečne a správne.

Jednoduchá inštalácia = bezpečné používanie

IZi Up nemá žiadne vodiče bočného pásu. Vďaka tomu sa ľahko inštaluje a súčasne eliminuje riziko nesprávneho používania.

Polohovanie:

iZi Up má nastaviteľný sklon chrbtovej a hlavové opierky. Vaše dieťa si pomocou bočných ovládačov môže samo nastaviť tú najlepšiu polohu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader