BELLA PANDA - štartovací balíček s darčekom

BELLA PANDA - štartovací balíček s darčekom

nedostupné
Bežná cena: 12,55 €
akčná cena: 10,25 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F017775 , EAN: 8590000000015

BELLA PANDA - štartovací balíček s darčekom

OBSAHUJE:

  • BELLA PANDA Newborn 58ks (2–5 kg)
  • BELLA PANDA – detské prebaľovacie podložky 10ks
  • BELLA PANDA – vlhčené obrúsky 64ks
  • Meter na stenu Bella Happy (Feedo klub)

Bella PANDA Newborn 58ks (2–5 kg) – jednorazové plienky

Popis:

Bábätko sa vyvíja, postupne rastie a silnie. Rovnako tak sa mení aj jeho plienka. Tá za žiadnych okolností nesmie bábätko škrtiť, dráždiť či odierať. Zároveň musí byť dostatočne savá, aby sa v nej dieťa cítilo pohodlne.

Detailné informácie:

Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre našich najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia. Plienky Bella Panda 1 sú vhodné pre deti o váhe od 2 do 5 kg. V balení je 58 ks plienok.

Niekoľko tipov na prebaľovanie …

K prebaľovanie bábätka voľte vždy také miesto, aby ste sa k dieťaťu nemuseli hrbiť a nakláňať.

Všetky veci si nachystajte dopredu (čistú plienku a oblečenie, obrúsky na utretie, krém na zadoček, sáčok na použitú plienku). Vždy držte dieťa aspoň jednou rukou, nikdy ho nenechávajte na prebaľovacom pulte samotnej! Počas prebaľovanie majte zatvorené okná. Snažte sa prebaľovanie urýchliť, aby bábätko netrpelo zimou.

+

Bella PANDA – detské prebaľovacie podložky 10ks

Popis:

Jednorazové prebaľovacie podložky sú neoceniteľným pomocníkom pre malých cestovateľov. Vďaka týmto mäkkým, pohodlným podložkám pohodlne prebalíte dieťa kdekoľvek na cestách, v prírode, u lekára ale aj na návštevách. Podložky sú skladné a po použití ich jednoducho vyhodíte.

Detailné informácie:

Detské prebaľovacie podložky Panda sú balené po desiatich kusoch. Ich rozmery sú 60 × 60 cm.

{Tip: Jednorazové podložky poskytujú spoľahlivú ochranu postieľky v prípade, keď sa dieťa učí byť bez plienok.}

+

Bella PANDA – vlhčené obrúsky 64ks

Popis:

Praktické vlhčené obrúsky slúžia k očisteniu zadočka pri prebaľovaní, na osvieženie detskej pokožky alebo k utretie rúk a tváre. & Lt; / p & gt;

Detailné informácie:

Jemné obrúsky Bella Panda obsahujú alantoín, látku, ktorá sa v zdravotníctve používa na podporu hojenia drobných poranení a infekcií. Do obrúskov je pridávaná tiež pre svoje zvláčňujúce a regeneračné účinky. Koža je najcitlivejším orgánom nášho tela, preto je dôležité vhodne o ňu starať. Pridaný vitamín E dokáže oddialiť jej starnutie a tiež regenuruje zmeny spôsobené UV žiarením.

{Tip: Malí cestovatelia ocenia vlhčené obrúsky aj na svojich cestách za dobrodružstvom. Sú vhodné napr. Pre utretie rúk po toalete alebo pred jedlom.}

Zloženie:

Aqua, Propylene glycol, PEG-40, hydrogenated castor oil, henoxiethanol, telyparaben, propylparabén, etylparabénom, butylparabén, isobutylparaben, alantoín, tocopheryl acetate, bisabolol.

+

DARČEK: Meter na stenu Bella Happy

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader