BELLA PANDA Midi 48 ks (5-9 kg) - plienky pre deti

BELLA PANDA Midi 48 ks (5-9 kg) - plienky pre deti Akcia

BELLA PANDA Midi 48 ks (5-9 kg) - plienky pre deti

skladom

Bežná cena: 7,39 €
akčná cena: 6,20 €

Kód: Bella2951 , EAN: 5900516601515

Bella PANDA Midi 48 ks (5–9 kg) – jednorázové plienky

Popis:

Bábätko sa vyvíja, postupne rastie a silnie. Rovnako tak sa mení aj jeho plienka. Tá za žiadnych okolností nesmie bábätko škrtiť, dráždiť či odierať. Zároveň musí byť dostatočne savá, aby sa v nej dieťa cítilo pohodlne.

Detailné informácie:

Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre našich najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia.  Plienky Bella Panda 3 sú vhodné pre deti o váhe od 5 do 9 kg.  V balení je 48 ks plienok.

Niekoľko tipov na prebaľovanie:

 - Na prebaľovanie bábätka voľte vždy také miesto, aby ste sa k dieťaťu nemuseli hrbiť a nakláňať.  - Všetky veci si nachystajte dopredu (čistú plienku a oblečenie, obrúsky na utretie, krém na zadoček, sáčok na použitú plienku).  - Vždy držte dieťa aspoň jednou rukou, nikdy ho nenechávajte na prebaľovacom pulte samotné.  - Počas prebaľovania majte zatvorené okná. Snažte sa prebaľovanie urýchliť, aby bábätko netrpelo zimou.

Anonymný užívateľ

dobrá kvalita a aj cena

vyskúšala som ich a sú takisto kvalitné a super cena
Anonymný užívateľ

Spokojnost :)

Denisa

plienky su tenke a mäkke, takze nevadia v pohybe, su aj dost save, vydrzia v pohode aj 6 hodin a viac, ale nasmu malemu na noc nestacia, cez den su super :-)

plienky su tenke, makke, save

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader