BELLA PANDA Maxi 42ks (8-18 kg) - plienky pre deti

BELLA PANDA Maxi 42ks (8-18 kg) - plienky pre deti Akcia

BELLA PANDA Maxi 42ks (8-18 kg) - plienky pre deti

skladom

Bežná cena: 7,39 €
akčná cena: 6,20 €

Kód: Bella2953 , EAN: 5900516601522

Bella PANDA Maxi 42ks (8–18 kg) – jednorázové plienky

Popis:

Spoločnosť Bella patrí medzi popredných svetových výrobcov hygienických zdravotníckych pomôcok a na českom trhu pôsobí už od roku 2002. Súčasťou obchodnej politiky tejto firmy je prepojenie vysokej kvality výrobkov s prijateľnými cenami a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.

Detailné informácie:

Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre našich najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia.  Plienky Bella Panda 4 sú vhodné pre deti s hmotnosťou od 8 do 18 kg.  V balení je 42 ks plienok.

Prebaľovanie dievčatka:

Pre odstránenie nečistôt používajte žinku s čistou vodou. Čistú žinkou umyte najskôr genitál, vždy postupujte spredu do zadu (teda ku konečníku). Jemne rozhrňte okraje pyskov a čistou žinkou genitál šetrne umyte. Potom odstráňte nečistoty okolo konečníka. Je dôležité umyť všetky kožné záhyby, kde mohla ostať stolica. Celý zadoček dieťaťa dôkladne vysušte a podložte čistou plienkou. Natrite vhodným ochranným krémom a plienku zalepte.

Prebaľovanie chlapčeka:

Aj u chlapčeka umývajte genitál spredu dozadu. Jemne umyte penis, miešok aj pokožku pod ním. Šetrne stiahnite predkožku a očistite kožu. Predkožka býva u malých detí zúžená, preto ju nepreťahujte násilím. Teraz umyte zadoček a konečník. Osušte uterákom a podložte čistou plienkou. Po natretí zadočku ochranným krémom môžete plienku zalepiť.

zuzana vyletelova

chcela som vyskusat aj lacnejsie plienky, ale neoplatilo sa. kvalita, slaba savost, malo pruzne okraje, rychlo pretecu.. uz nekupujem

cena
kvalita, slaba savost, malo pruzne okraje, rychlo pretecu
Marcela

ak si mamicka nepotrpi na pampersky tak vrelo odporucam, mne obrazky na plienkach nechybaju (tieto su biele), nam ani pappersky nevydrzali celu noc kedze deti piju vodu alebo mlieko aj v noci

cena, kvalita dobra dlha absorbcna vrstva, na cely zadok (dieta sa neprecika ked lezi na chrbte)
ziadne
Denisa

plienky maju velmi nizku savost, viac ich nekupim

nizka cena
nizka savost plienok pevny obvod, bez pruznych miest
Marika

Už by som nekupila

Cena, sú makucke
Rýchlo precikane

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader