BELLA PANDA Junior 36ks (12-25 kg) - plienky pre deti

BELLA PANDA Junior 36ks (12-25 kg) - plienky pre deti Akcia

BELLA PANDA Junior 36ks (12-25 kg) - plienky pre deti

skladom

Bežná cena: 7,39 €
akčná cena: 6,20 €

Kód: Bella2955 , EAN: 5900516601539

Bella PANDA Junior 36ks (12–25 kg) – jednorázové plienky

Popis:

Spoločnosť Bella patrí medzi popredných svetových výrobcov hygienických zdravotníckych pomôcok a na českom trhu pôsobí už od roku 2002. Súčasťou obchodnej politiky tejto firmy je prepojenie vysokej kvality výrobkov s prijateľnými cenami a vysokou úrovňou poskytovaných služieb.

Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia.  Plienky Bella Panda 5 sú vhodné pre deti s hmotnosťou od 12 do 25 kg.  V balení je 36 ks plienok.

Ako vybrať správne plienky?

 - Rozmyslite si, či budú pre vás vhodnejšie plienky látkové alebo jednoraázové  - V oboch prípadoch musia plienka dieťaťu padnúť, nesmie ho škrtiť, tlačiť alebo brániť v pohybe  - Ak má byť plienka funkčné, nesmie dieťaťu padať  - Plienky by mali dobre absorbovať  - Ak dieťaťu plienky vyhovujú, nemeňte ich! Na trhu je veľa výrobkov s rôznym zložením. Iné plienky môžu dieťaťu spôsobiť ekzém či dokonca vyprovokovať alergickú reakciu.

eli

plienky sú jednoduché, biele, neparfumované, v rmci možnopstí ok na deň, no pásiky nepružia takže sadnp horšie, a aj sajú pomerne menej, takže sa musia častejšie meniť a na noc vyslovene nie. čiže ak

jednoduché, dostupné
málo udržia, pásiky nie sú pružné
martina ganzarčíková

no čo už plienky su zle nanič premoka a vyteka keď sa malí pocikal mal nielen pleinku ale aj veci ocikane. keby som vedela tak si objednam ine plienky

slaba absorbciia plienka

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader