Loading
Loading

BELLA HAPPY Newborn 1 (2-5 kg) 42ks – jendnorázové plienky

BELLA HAPPY Newborn 1 (2-5 kg) 42ks – jendnorázové plienky

skladom
Bežná cena: 7,49 €
akčná cena: 5,49 €
Cena za kus: 0,13 €
Nakúpte nad cenovej hranice 62.50 € a získajte super darček v hodnote 9,5 €
DÁRČEK: 4x BELLA HAPPY BABY Classic sensitive 56 ks -  vlhčené obrúsky
DÁRČEK: 4x BELLA HAPPY BABY Classic 64 ks - vlhčené obrúsky
Nakúpte nad cenovej hranice 47 € a získajte super darček v hodnote 3,5 €
DARČEK: Bella Herbs Plantago Sensitive á 20 ks
Nakúpte nad cenovej hranice 31,50€ a získajte super darček v hodnote 2,4 €
DARČEK: Bella Herbs Tilia á 20 ks
DARČEK:  Bella Herbs Verbena á 20 ks

Kód: Bella2900 , EAN: 5900516600693 , Značka: Bella Baby Happy

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

BELLA HAPPY Newborn 1 (2-5 kg) 42ks – jendnorázové plienky

Plienky Happy – Happy každý deň!

Plienky Bella Baby Happy sú moderné, priedušné hygienické výrobky určené pre dojčatá a deti. Každá z ôsmich vyrábaných veľkostí ponúka odlišné vlastnosti prispôsobené vývojovej etape dieťaťa, čím umožňujú zvoliť produkt spĺňajúci všetky požiadavky.

Plienky najmenších veľkostí – teda BEFORE NEWBORN (0), NEWBORN (1) A MINI (3) – patrí do nového konštrukčného systému zvaného EARLY CARE SYSTÉM, ktorý bol vyvinutý pre novorodencov a dojčatá do hmotnosti približne 6 kg. Systém sa sústredí najmä na vlastnosti zohľadňujúci maximálne nároky na jemnosť, mäkkosť a elimináciu vyrážok či podráždenia citlivej pokožky. K najdôležitejším vlastnostiam Early Care Systemu patrí:

TECHNOLÓGIE AIR FLOW

Priedušnosť plienky zaisťuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke dieťatka, zabraňuje zapareniu a minimalizuje riziko podráždenia.   PREMIUM DRY:

Špeciálne embosovaná netkaná textília urýchľuje distribúciu a absorpciu tekutiny a umocňuje pocit sucha

VRSTVA EXTRA SOFT:

Super mäkká vonkajšia vrstva plienky poskytuje pocit výnimočné mäkkosti a pohodlia

INDIKÁTOR VLHKOSTI:

Indikátor vlhkosti pomáha zaistiť, aby pokožka dieťatka bola vždy v suchu. Indikátor zmenou farby naznačuje rodičom, kedy je potrebné plienku vymeniť.

Plienky Happy Newborn boli vytvorené špeciálne pre bábätká v prvých mesiacoch života. Sú určené pre dojčatá s hmotnosťou 2 až 5 kg.

Keďže novorodenci a dojčatá vyžadujú obzvlášť jemnú starostlivosť, boli najmenšie veľkosti plienok Happy vybavené novým špeciálnym systémom Early Care System, ktorý zaručuje výnimočnú mäkkosť, vysokú savosť a ochranu pred podráždením citlivej pokožky bábätka.

Vďaka unikátnym vlastnostiam plienok Happy Newborn, prispôsobeným tejto fáze vývoja dieťaťa, je plienka ako najjemnejšie bielizeň. Pokožka bábätka je výnimočne citlivá a náchylná voči podráždeniu, preto je v tomto období obzvlášť dôležité dostatočne časté prebaľovanie. Jednorazové plienky Happy Newborn sú vybavené indikátorom vlhkosti – špeciálnym prúžkom v prednej časti plienky, ktorý zmenou farby signalizuje, že je plienka pomočenie a je potreba dieťa prebaliť.

Vlastnosti plienok Happy Newborn:

Indikátor vlhkosti – špeciálny prúžok v prednej časti plienky, ktorý zmenou farby signalizuje, že je nutné plienku vymeniť, aby bolo bábätko stále v suchu a cítilo sa pohodlne, Technológia Air Flow zaručuje plnú priedušnosť plienky a zaisťuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke dieťaťa, čo ju chráni pred zaparením a podráždením, Výstrih na hojace sa pupček v prednej časti plienky zaisťuje prístup vzduchu k pahýlku pupočnej šnúry, čím sa proces hojenia urýchľuje, špeciálna embosovaná jemná netkaná textília Premium Dry zaisťuje rýchle a účinné pohltenie obsahu plienky a poskytuje lepší pocit sucha, super mäkká vonkajšia vrstva plienky Extra Soft Cover zaručuje pocit komfortu a jemnosti, Pružné volániky – udržujú obsah plienky vnútri a chráni pred jeho vytečením, Suché zipsy s možnosťou opakovaného odopínanie a zapínanie – pružné a mäkké, netlačí a zároveň zaručujú správnu fixáciu.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader