BELLA HAPPY Junior 16+ kg, extra Big Pack, 54 ks - jednorazové plienky

BELLA HAPPY Junior 16+ kg, extra Big Pack, 54 ks - jednorazové plienky Akcia Darček

BELLA HAPPY Junior 16+ kg, extra Big Pack, 54 ks - jednorazové plienky

skladom

Bežná cena: 16,11 €
akčná cena: 12,55 €

Kód: F002496 , EAN: 5900516601157

BELLA HAPPY Junior 16+ kg, extra Big Pack, 54 ks – jednorázové plienky

Popis:

Pohodlné plienky Happy Junior Extra s veselými obrázkami pre deti od 16 kg. Absorpčné jadro je vybavené vrstvou Magic Green, ktora okamžite rozmiestni tekutinu po celej plienke. Plienky obsahuj extrakt zo zeleného čaju, ktory je vysoko protizápalový, zabraňuje tvorbe baktérií a neutralizuje nepríjemný zápach.

Pružný chrbtový pásik zvyšuje komfort pri nosení plienky. Priedušné absorpčné jadro dáva pocit komfortu a ochrany jemnej detskej pokožky pred zapareninami. Absorpčné jadro je vybavené špeciálnou distribučnou vrstvou Magic Green, ktorá okamžite rozmiestni tekutinu po celej plienke.

Špeciálne navrhnuté gumičky v páse a farebné manžetky umiestnené na vonkajšej strane plienky, zaisťujú jej dokonalé prispôsobenie tvaru detského tela v každej situácii. Elastické manžety umiestnené po oboch stranách plienky, udržujú „obsah“ na správnom mieste. Opakované zapínanie plienky umožňujú pružné suché zipsy.

Po oboch stranách loga Happy sú symetricky umiestnené obrázky, ktore uľahčujú rovnomerné zapnutie plienky.

Vďaka vysokej nasiakavosti a priedušnosti plienky Junior Extra bude dieťa aktívne a šťastné po celý deň a v noci bude pokojne spať.

Vlastnosti:

  • 3D Flexi Systém – systém elastických prvkov zaisťujúci jedinečný komfort s maximálnou savosťou.
  • Pružné, dlhé a široké upínacie suché zipsy.
  • Široký a veľmi elastický bedrový pás.
  • Jemné bočné manžety proti postrannému úniku tekutiny.
  • Zvýšenie priedušnosti – netkaná textília namiesto laminátu v laterálnych častiach výrazne zvýšila priedušnosť (5×).
  • Anatomicky tvarované absorpčné jadro – pohodlnejšie používanie – plienka na menšej ploche pri zachovaní nasiakavosti.
  • Inovatívna vrstva Magic Green – rovnomerná distribúcia vlhkosti, urýchlenie absorpcie.

Výťažok zo zeleného čaju:

Výťažok z listov zeleného čaju pôsobí veľmi silno antibakteriálne a protizápalovo. Extrakt je prírodného pôvodu a obsahuje 30 – 40% polyfenolov a trieslovín a vitamíny skupiny B. Neutralizuje nepríjemný zápach tým, že potláča množenie baktérií zodpovedných za premenu močoviny na čpavok. Konkrétne sa jedná o polyfenoly a triesloviny, ktoré na seba viažu látky zodpovedné za vznik nepríjemného zápachu. Extrakt má silný antioxidačný účinok a chráni pred voľnými radikálmi.

eli

Skvelé plienky s jednoduchým no efektívnym dizajnom, ktorých hlavnou výhodou (okrem pomerne dostupnej ceny, najmä ak sú v akcii) je, že zadržia ozaj obrovské množstvo tekutiny.

jednoduché, pružné pásiky a zadná časť, veľmi savé
niekto tvrdí že sú hrubšie ale je to párveže výhoda, lebo vydržia ozaj veľa tekutiny, pri mojich krpcoch čo takmer všetko v noci precikajú, vydržia celú noc

zdroj dat: heureka.sk

Ajax loader