Loading
Loading

BELLA HAPPY Before Newborn 0 (do 2 kg) 46ks – jednorázové plienky

BELLA HAPPY Before Newborn 0 (do 2 kg) 46ks – jednorázové plienky

skladom

Dlhodobo zlacnená cena 7,79 € 9,29 €

Cena za kus: 0,17 €

Kód: Bella2898 , EAN: 5900516600716 , Značka: Bella Baby Happy

Zobraziť celý popisok Schovať popisok

BELLA HAPPY Before Newborn 0 (do 2 kg) 46ks – jednorázové plienky

Tieto plienky pre maličké telíčka nedonosených detí boli vyvíjané v spolupráci s poprednými lekármi a testované mnohými mamičkami nedonosených detí.

Tvar týchto plienok je prispôsobený telíčku dieťaťa do dvoch kilogramov. Plienky sú priedušné a zaisťujú stály prísun vzduchu k jemnej detskej pokožke. Mäkká vnútorná vrstva Premium Dry vďaka svojej stavbe umožňuje absorbovať moč a riedku stolicu, ktorá nie je neobvyklá u predčasne narodených detí. Pokožka zostáva suchá a zdravá. Na oboch stranách plienky sú elastické manžety, ktoré sú natoľko voľné, že nebránia dieťaťu v pohybe, ale zároveň natoľko tesné, že nič z plienky neutečie :)

Správne a pevné zapínanie uľahčujú suché zipsy, ktoré možno niekoľkokrát opakovane odopínať a zapínať. Prebaľovanie uľahčujú obrázky, ktoré sú symetricky umiestnené po oboch stranách loga Happy. Vpredu plienky je špeciálny výrez na pupku, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu, čo uľahčuje hojenie a minimalizuje riziko podráždenia tohto citlivého miesta.

Nedonosené deti majú radi teplo a rýchlo prechladnú, preto sa snažte prebaľovanie čo najviac urýchliť a nenechávajte dieťa dlho nahé.

Vlastnosti:

  • Vyrobené z veľmi jemnej perforovanej netkanej textílie
  • S výrezom na pupok – tzv. PROTECTIVE SHAPE
  • Široké elastické a prispôsobivé lepiace pásky na mnohonásobné použitie
  • Doplnková ochrana jemných bočných manžetiek pred postranným únikom tekutiny
  • Upokojujúci extrakt zo zeleného čaju
  • Neobsahujú latex a nie sú bielené chlorínom
  • Indikátor vlhkosti – zmení farbu zo žltej na zelenú v okamihu, kedy je potrebné plienku vymeniť.
  • Netkaná textília po celej dĺžke plienky, nešustí a spolu so zvýšenou hustotou materiálu ešte účinnejšie distribuuje vlhkosť a zaisťuje pocit sucha.

Výťažok zo zeleného čaju:

Výťažok z listov zeleného čaju pôsobí veľmi silno antibakteriálne a protizápalovo. Extrakt je prírodného pôvodu a obsahuje 30 – 40% polyfenolov a trieslovín a vitamíny skupiny B. Neutralizuje nepríjemný zápach tým, že potláča množenie baktérií zodpovedných za premenu močoviny na čpavok. Konkrétne sa jedná o polyfenoly a triesloviny, ktoré na seba viažu látky zodpovedné za vznik nepríjemného zápachu. Extrakt má silný antioxidačný účinok a chráni pred voľnými radikálmi.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader