BEBE-JOU Termovanička Owl family

BEBE-JOU Termovanička Owl family

do 3-5 dní
cena: 50,60 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F013985 , EAN: 8714929260323

BEBE-JOU Termovanička Owl family

BEBE-JOU Termovanička Owl family

Popis:

Unikátna termovanička Bébé-Jou s monitorovaním teploty vody a dávkovačom mydla a šampónu. Komfortná a starostlivo konštruovaná termovanička Bébé-Jou je vybavená inovatívnym Click systémom pre ešte väčšiu bezpečnosť a pohodlie pri kúpaní. Len 2 kliknutia a vanička je ľahko a bezpečne umiestnená na kúpacom stojane. Rovnako ľahko môže byť pomocou kliknutia vanička zo stojana odpojená.

Naším cieľom je vytvárať bezpečné výrobky pre každodenné chvíle, ktoré si môžu rodičia a deti navzájom užiť. Či už je to každodenný kúpeľ alebo prvé chvíle učenia na nočník, práve tieto bežné chvíľky urobia deň niečím výnimočným! Práve preto sme vytvorili pohodlnú certifikovanú detskú termovaničku, ktorá je k dispozícii v mnohých krásnych farbách a dizajnoch.

Luxusná Bébé-Jou vanička sa odlišuje svojou funkcionalitou a štýlom. Jediným pohľadom si môžete prečítať presnú teplotu vody a neustále ju monitorovať až s presnosťou na jednen stupeň. Ďalej má termovanička dva integrované zásobníky na mydlo a šampón. Týmto spôsobom budete mať všetko po ruke. Termovaničku ľahko a bezpečne jediným kliknutím umiestnite na Bébé-Jou stojan na vaničku. Vypustiť ju môžete vďaka zabudovanému vypúšťaciemu systému. Vyrobené v Holandsku.

Vlastnosti:

  • Termovanička je dodávaná v súprave so zabudovanými dávkovačmi mydla a šampónu.
  • Kontrola teploty vody
  • Vždy správna teplota: s integrovaným teplomerom máte teplotu vody stále pod kontrolou.

Praktické:

Už žiadna mokrá podlaha! Vďaka špeciálnemu integrovanému vypúšťaciemu systému a odtokovej hadici možno termovaničku jednoducho a bezpečne vypustiť. Ovládanie je skryté pod ukazovateľom teploty.

Ergonómia:

Dno termovaničky je ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovým povrchom čo zaisťuje istotu pri sedení. Okraje vaničky sú zaoblené, preto sa môžete o vaničku aj oprieť.

Bezpečnosť:

V kombinácii so stojanom Bébé-Jou je kúpanie jednoduchšie a príjemnejšie. Bezpečné pripojenie na stojany Bébé-Jou pomocou Click-systému. Termovanička môže byť umiestnená napr. aj na stole, keďže jej nožičky sú opatrené protišmykovou vrstvou. Ľahko sa udržiava v čistote. Pri použití Bébé-Jou stojanu na vaničku môžete vyprázdniť Bébé-jou pomocou priloženej vypúšťacej hadice. Ovládanie je skryté pod ukazovateľom teploty. Stojany spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy. Potvrdzuje to certifikát TÜV – renomovaného nemeckého skúšobného ústavu. Termovanička je kombinovateľná aj s kúpacím lehátkom od Bébé-Jou.

  • Hmotnosť: 1,88 kg
  • Rozmery: 83,5 × 40 × 32 cm

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader