BAYBY Elektrická 2-fázová odsávačka materského mlieka

BAYBY Elektrická 2-fázová odsávačka materského mlieka Akcia

BAYBY Elektrická 2-fázová odsávačka materského mlieka

skladom

Bežná cena: 134,90 €
akčná cena: 101,20 €

Kód: F020144 , EAN: 8590669171583

BAYBY Elektrická 2-fázová odsávačka materského mlieka

Popis:

5 hlavních funkcí:

2 fázy: nastaviteľná fáza stimulácie aj fáza odsávania 9 intenzít vákua na stimuláciu a 9 intenzít vákua na odsávanie LCD obrazovka ovládaná mikročipom Silikónový masážny prsný násadec 3 v 1 Separácia vzduchu a mlieka 2 fázy: nastaviteľná fáza stimulácie aj fáza odsávania Napodobňujú prirodzené cicanie dieťaťa. Ovládanie pomocou mikročipu. 9 intenzít vákua na stimuláciu a 9 intenzít vákua na odsávanie

Stimulácia:

9 nastaviteľných intenzít vákua. Jemné rýchle sanie vrátane masáže prsníka, dochádza k stimulácii vylučovania materského mlieka.

Odsávanie:

9 nastaviteľných intenzít vákua. Hlboké pomalé sanie, ktoré napodobňuje prirodzenú rýchlosť sania a príjmu potravy dieťaťom. Dochádza k vylučovaniu materského mlieka a jeho odsávaniu.

LCD obrazovka ovládaná mikročipom Zobrazuje prevádzkový stav a disponuje pamäťovou funkciou a funkciou na odpočet. Silikónový masážny prsný násadec 3 v 1 (masáž, stlačenie a sanie)

Poskytuje masáž prsníka, stlačenie a sanie naraz. U matiek vyvoláva pocit prirodzeného sania dojčaťa. Separácia vzduchu a mlieka Špeciálny tvar prsného násadca oddeľuje vzduch a mlieko a zabraňuje spätnému toku mlieka. Prenosný dizajn

Napájací adaptér aj napájanie pomocou 4 kusov AA batérií umožňujú použitie doma aj na cestách. Adaptér na fľaše Možnosť použitia fliaš so širokým hrdlom aj úzkych fliaš.

Tichá prevádzka Ideálna na diskrétne odsávanie.

Žiadne časti neobsahujú BPA (Bisphenol A).

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader