BAMBOOLIK Vnútorná látková plienka, sada 2ks

BAMBOOLIK Vnútorná látková plienka, sada 2ks

skladom
cena: 22,00 €

Kód: F014233 , EAN: 8595642900341

BAMBOOLIK Vnútorná látková plienka, sada 2ks

Vnútorná plienka je základným dielikom skladačky Bamboolikovho hravého AI2 plienkového systému.

Vnútorná plienka základnej nasiakavosti je určená dojčatám na použitie počas dňa.

Pre väčšie deti alebo dlhšiu dobu bez prebalenia vám odporúčame použiť vnútornú plienku batoľaciu. Oba typy vnútornej plienky sú tvorené zopnutím tvarovanej plienky a zvolenej vkladacej plienky – buď krátkej alebo batoľacej, podľa toho, aké použitie práve potrebujete:

  • Vnútorná plienka základná – vhodná pre novorodencov, denné používanie, krátka doba prebalenia (1–2 hod)
  • Vnútorné plienka batoľacia – vhodná pre batoľatá, dlhší popoludňajší spánok alebo nočné použitie pre malé bábätká, dlhšiu prechádzku s väčšími deťmi (cca 3 hod)

Ako základná vnútorná plienka funguje?

Jednoducho pripnete krátku vkladaciu plienku na tvarovanú plienku pomocou 3 patentiek. Takto vzniknutú vnútornú plienku potom pripnete do vrchných nohavičiek, a môžete prebaľovať. Táto kombinácia vám vystačí na denné používanie u malých bábätiek, alebo pre väčšie deti, ktoré vyžadujú častejšie prebaľovanie.

Rozšírený zadný diel tvarovanej plienky chráni vrchné nohavičky pred ušpinením v období tekutej stolice. Pre staršie deti je potom možné ho schovať do zadného vrecka nohavičiek a pripnúť patentkou, ktorá zabezpečí, že plienka ostane na mieste, aj keď je dieťatko neposedné.

Náš tip:

Krátku plienku môžete okrem iného používať na doplnenie nasiakavosti nohavičkových plienok, alebo napríklad do Bamboolikových Tréningových nohavičiek, keď už trénujete na nočník, alebo praktizujete BKM (Bezplienkovú komunikačnú metódu).

Perte na 60° C v automatickej práčke, predpierať v ruke nie je nutné, stačí hrubšie nečistoty odstrániť do záchodu a plienku opláchnuť pod vodou alebo použiť program predpierania na vašej práčke. Pre rýchle odstránenie stolice môžete použiť separačné plienky. Plienku sušte voľne zavesenú, vkladacie plienky môžete sušiť aj v sušičke alebo na kúrení. Viac sa o údržbe dozviete v príbalovom letáku.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader