BAMBOOLIK Vnútorná látková plienka batoľacia, sada 2ks

BAMBOOLIK Vnútorná látková plienka batoľacia, sada 2ks

nedostupné
cena: 25,00 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014234 , EAN: 8595642900358

BAMBOOLIK Vnútorná látková plienka batoľacia, sada 2ks

Vnútorná plienka je základným dielikom skladačky Bamboolikovho hravého AI2 plienkového systému.

Vnútorná plienka extra nasiakavosti je určená pre malé bábätká na noc alebo dlhú prechádzku alebo pre väčšie deti na prebalenie cca 1× za 3 hodiny. Pre kratšiu dobu prebalenia alebo pre denné používanie u malých bábätiek vám postačí použiť vnútornú plienku základnú.

Oba typy vnútornej plienky sú **tvorené zopnutím tvarovanej plienky a zvolenej vkladacej plienky – buď krátkej alebo batoľacej, podľa toho, aké použitie práve potrebujete:

  • Vnútorná plienka základná – vhodná pre novorodencov, denné používanie, krátka doba prebalenia (1–2 hod)
  • Vnútorné plienka batoľacia – vhodná pre batoľatá, dlhší popoludňajší spánok alebo nočné použitie pre malé bábätká, dlhšiu prechádzku s väčšími deťmi (cca 3 hod)

Ako batoľacia vnútorná plienka funguje?

Jednoducho pripnete batoľaciu vkladaciu plienku na tvarovanú plienku pomocou 3 patentiek. Takto vzniknutú vnútornú plienku potom pripnete do vrchných nohavičiek, a môžete prebaľovať. Táto kombinácia vám vystačí na prebalenie cca 1× za 3 hodiny u väčších detí, alebo na celú noc či dlhú prechádzku s malými bábätkami, ktoré ešte toľko necikajú.

Rozšírený zadný diel tvarovanej plienky chráni v období tekutej stolice vrchné nohavičky pred ušpinením. Pre staršie deti je potom možné ho schovať do zadného vrecka nohavičiek a pripnúť patentkou, ktorá zabezpečí, že plienka zostane na mieste, aj keď je dieťatko neposedné.

Náš tip:

Batoľaciu plienku môžete okrem iného používať na doplnenie nasiakavosti nohavičkových plienok, alebo napríklad do Bamboolikových Tréningových nohavičiek, keď už trénujete na nočník, alebo praktizujete BKM (Bezplienkovú komunikačnú metódu).

Údržba plienok je veľmi jednoduchá:

Perte na 60° C v automatickej práčke, predpierať v ruke nie je nutné, stačí hrubšie nečistoty odstrániť do záchodu a plienku opláchnuť pod vodou alebo použiť program predpierania na vašej práčke. Pre rýchle odstránenie stolice môžete použiť separačné plienky. Plienku sušte voľne zavesenú, vkladacie plienky môžete sušiť aj v sušičke alebo na kúrení. Viac sa o údržbe dozviete v príbalovom letáku.

Špecifikácia pojmov:

Vnútorná plienka = tvarovaná plienka (základňa) a krátka vkladacia plienka

Vnútorná plienka batoľacia = tvarovaná plienka (základňa) a batoľacia vkladacia plienka (táto je 2× dlhšia jako krátka a má o jednu savú vrstvu navyše)

Krátka vkladacia plienka a batoľacia vkladacia plienka sa zamieňajú podľa potreby nasiakavosti plienky.

Batoľacia vkladacia plienka je len samostatná dlhá vkladacia plienka

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader