BAMBOOLIK Nočná nohavičková látková plienka, tehlová

BAMBOOLIK Nočná nohavičková látková plienka, tehlová

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014259 , EAN: 8595642900600

BAMBOOLIK Nočná nohavičková látková plienka, tehlová

BAMBOOLIK Nočná nohavičková látková plienka, tehlová

Popis:

Nočná nohavičková plienka Bamboolik je najlepším priateľom vášho spánku. Pre deti od cca 6 až do 15 kg zaručuje komfortný 12-hodinový spánok bez jediného prebaľovania!

Nočná nohavičková plienka skvele saje tekutiny vďaka kombinácii bambusovej viskózy a bavlny. V zadnej časti plienky sa nachádza vrecko, v ktorej je z jednej strany prišitá vnútorná vyberateľná plienka (ktorú pri praní vytiahnete von, aby sa tento „chobot“ dobre vypral a plienka rýchlejšie vyschla). Do vrecka môžete pre zvýšenie nasiakavosti vložiť akúkoľvek vkladaciu plienku z Bamboolikovho AI2 systému alebo viacvrstvovú plienku. Alebo aj klasickú štvorcovú plienku po babičke, v prípade núdze.

Dotyková vrstva plienky je ušitá z hebučkého flísu (Stay Dry), ktorý vášmu dieťatku dopraje 100% pocit sucha, aj keď plienka samotná bude nasiaknutá skrz naskrz.

Zvlnené lemovanie okolo nožičiek zabezpečí, že všetky tekutiny zostanú pekne vnútri plienky.

Nočná nohavičková plienka má v prednej časti 3 rady patentiek, pomocou ktorých upravíte veľkosť plienky presne podľa potreby. Vďaka tomu plienka vášmu dieťaťu vždy padne ako uliata.

Len nezabudnite na to, že nočná nohavičková plienka nemá nepremokavú vrstvu a je preto potrebné na ňu obliecť vrchné nohavičky.

Údržba a starostlivosť naozaj nie je náročná. Plienka cestuje medzi práčkou, sušiakom (sušičkou) a detským zadočkom. Nič sa nevyvaruje, nežehlí, nenamáča.

Náš tip:

Nočná nohavičková plienka je určená pre deti, ktoré už v noci nekakajú. Ak by snáď k takejto nehode došlo, rozhodne dieťa prebaľte ihneď potom, čo nehodu detekujete.   Zloženie:

  • Bambusové froté – 70% bambus, 30% bavlna
  • Bambusový flís – 75% bambus, 25% bavlna
  • 100% bavlna (úplet)
  • 100% polyester (flís) – dotyková vrstva
  • Gumička: elastin – 100% polyuretán

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader