BAMBOOLIK Látková plienka AIO bambus, balóniky

BAMBOOLIK Látková plienka AIO bambus, balóniky

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F014213 , EAN: 8595642900143

BAMBOOLIK Látková plienka AIO bambus, balóniky

BAMBOOLIK Látková plienka AIO bambus, balóniky

Popis:

Vrecková plienka AII in One (teda Všetko v jednom), pre deti od 4 do 15 kg.

Uvažujete nad látkovými plienkami, ale bojíte sa, že by boli príliš zložité a namáhavé na používanie a údržbu? Potom je tu pre vás Bamboolikova plienka Všetko v jednom (AIO): plienka, ktorá sa jednoduchosťou používania veľmi blíži plienke jednorazovej. Prebaľovanie s AIO plienkou zvládne naozaj každý: otecko, dedko aj teta alebo pestúnka. Navyše, látkové plienky sú pre vaše dieťatko zdravšie a sú zároveň šetrnejšie k vašej peňaženke aj k životnému prostrediu.

Ako AIO plienka funguje?

Jej vonkajšia vrstva je ušitá z membránového materiálu polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), na ktorom okrem krásnych vzorov oceníte najmä to, že je vodeodolný a priedušný zároveň. Vnútorná vrstva AIO plienky je v dvoch variantách: flís odvádza vlhkosť od pokožky vášho dieťatka a poskytuje mu tak komfortný pocit sucha a čistoty, bambusová viskóza naproti tomu zvyšuje savosť plienky. Zvlnené lemovanie na vnútornej vrstve plienky okolo nožičiek bábätka zabezpečí, že všetky tekutiny zostanú vnútri plienky.

AIO plienka sa používa tak, že do vrecka (priestoru medzi vnútornou a vonkajšou vrstvou plienky) vložíte vyberateľnú vkladaciu plienku a zaistíte ju patentkou. Vďaka tomu sa vkladacie vnútro nikam neposunie a zostane vždy na mieste, a to aj u aktívnych batoliat. Vyberateľná vkladacia plienka je tvorená niekoľkými vrstvami výnimočne savej bambusovej viskózy.

Veľkosť AIO plienky môžete ľahko prispôsobiť veľkosti vášho bábätka pomocou štyroch radov patentiek na prednej strane plienky a suchých zipsov vysokej kvality, takže plienka bude vášmu dieťatku vždy sedieť na milimetre presne.

Údržba plienok je veľmi jednoduchá:

Perte na 60° C v automatickej práčke, predpierať v ruke nie je nutné, stačí hrubšie nečistoty odstrániť do záchodu a plienku opláchnuť pod vodou alebo použiť program predpierania na vašej práčke. Pre rýchle odstránenie stolice môžete použiť separačné plienky. Plienku sušte voľne zavesenú, vkladacie plienky môžete sušiť aj v sušičke alebo na kúrení. Viac sa o údržbe dozviete v príbalovom letáku.   Zloženie:

  • Dotyková vrstva – bambusové froté – 70% bambusová viskóza, 30% bavlna
  • Vnútorná plienka – bambusové froté – 70% bambusová viskóza, 30% bavlna; bambusový flís – 75% bambusová viskóza, 25% bavlna
  • Nepremokavá vrstva – 100% polyester laminovaný polyuretánom (PUL)

  Náš tip:

Ak potrebujete zvýšiť savosť AIO plienky, jednoducho pridajte do vnútorného vrecka akúkoľvek ďalšiu savú vrstvu. Ideálne Krátku vkladaciu plienku či Batoľaciu vkladaciu plienku, môžete však použiť aj Bamboolikovu viacvrstvovú plienku, vnútornú plienku či klasickú štvorcovú plienku, na akej vás odchovala vaša mamička.

Stay Dry (flís) alebo bambus?

Flís – Stay Dry vrstva udrží vaše bábätko dokonale v suchu a pohodlí. Plienky s touto dotykovou vrstvou sú vhodné pre deti, ktoré vyžadujú pocit sucha a necikajú vo veľkých dávkach. Je teda vhodný predovšetkým pre novorodencov a malé dojčatá.

Bambus – je prírodný materiál, veľmi nasiakavý, mäkký a príjemný, tepelne komfortný a nealergizujúci. Ako každý prírodný materiál je po počúraní mokrý na dotyk. Dáva tým dieťatku spätnú väzbu, že keď sa vyciká, „niečo sa stane“. Je teda vhodný ako príprava tréningu na nočník – najmä keď bolo dieťa predtým zvyknuté byť úplne v suchu a mamička ho po tom, čo sa v bambuse začne po cikaní „ošívať“, rýchlo prebalí. Dieťa sa tak učí, že normálne je byť v suchu a že keď dá mamičke vedieť, ona mu sucho zariadi. Kombinácia plienok v týchto dvoch typoch materiálov je optimálna. Ak ich kombinujete, môžete pre staršie deti Stay Dry plienky používať jednoducho s vkladacou plienkou hore (namiesto vo vrecku), pre bábätká do bambusových nohavičkových plienok naopak používať flísovú separačnú plienku, ktorá ich udrží v suchu.

Špecifikácia pojmov:

Vnútorná plienka = tvarovaná plienka (základňa) a krátka vkladacia plienka

Vnútorná plienka batoľacia = tvarovaná plienka (základňa) a batoľacia vkladacia plienka (táto je 2× dlhšia ako krátka a má o jednu savú vrstvu navyše)

Krátka vkladacia plienka a batoľacia vkladacia plienka sa zamieňajú podľa potreby nasiakavosti plienky.

Batoľacia vkladacia plienka je len samostatná dlhá vkladacia plienka

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader