BAMBINO MIO Plienková separačná vložka Mio Liner 160 listov

BAMBINO MIO Plienková separačná vložka Mio Liner 160 listov

skladom
Bežná cena: 7,70 €
akčná cena: 6,92 €

Kód: F021551 , EAN: 5060003101017

BAMBINO MIO Plienková separačná vložka Mio Liner 160 listov

Nová biodegradabilná separačná vložka oddeľujúca pokožku dieťaťa od mokrej plienky. Pri použití sa pokladá na plienku. Po použití ju aj so stolicou jednoducho spláchnete ako toaletný papier, ak je len mokrá môže sa kompostovať.

Jedno balenie obsahuje 160 ks separačných vložiek.

Nová separačná vložka Bambino Mio je ešte hebkejšia ako predtým. Na dotyk pôsobí ako hodvábne mäkká tkanina. Prepúšťa tekutiny do viacvrstvovej plienky a znižuje ich spätné pôsobenie na pokožku dieťaťa. Tým bráni pôsobeniu moču priamo na pokožku a znižuje nebezpečenstvo vzniku plienkovej dermatitídy.

Ak je znečistená detskou stolicou, chráni pred týmto znečistením plienku. Nepoužívajte separačnú vložku keď má dieťa riedku stolicu (väčšinou pri dojčení). Stolica potom po vložke skĺzne a nezachytí sa v plienke a znečistí plienkové nohavičky aj ďalšie oblečenie.

Nová plienková separačná vložka je viac ekologická, pretože je vyrobená z obnoviteľných zdrojov (z vlákna z kukuričného škrobu) a je zároveň biodegradabilná (biologicky odbúrateľná). V prípade znečistenia stolicou ju jednoducho spláchnete do toalety. Ak je len mokrá od moču, môže sa kompostovať.

Separačnú vložku Bambino Mio môžete použiť s akýmkoľvek typom látkových plienok.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Hmotnosť: 0,285 kg
  • Rozmer útržku : 20 × 30 cm

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader