BAMBINO MIO Látková plienka all in one - Miosolo Elephant Parade

BAMBINO MIO Látková plienka all in one - Miosolo Elephant Parade

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F021575 , EAN: 5060324881766

BAMBINO MIO Látková plienka all in one - Miosolo Elephant Parade

BAMBINO MIO Látková plienka all in one – Miosolo Elephant Parade

Popis:

Ocenená plienka miosolo all in one je krásne mäkká, štýlová a používa sa rovnako jednoducho, ako jednorazové plienky. Využíva najnovších poznatkov v oblasti funkčných textilných materiálov a dlhoročných skúseností výrobcu, získaných výrobou a predajom látkových plienok v 60-tich krajinách sveta.

Jednoveľkostná plienku možno používať od narodenia po nočník a preto nie je potrebné zakúpiť ďalší plienky.

Veľkosť plienky sa dá jednoducho prispôsobiť veľkosti vášho dieťaťa pomocou dvoch radov patentov a optimalizovaných pásikov suchých zipsov Velcro®, vďaka ktorým plienka dieťaťu dokonale padne.

Super absorpčné jadro plienky a „stay-dry“ vnútorná vrstva odvádzajú vlhkosť do plienky a zabraňujú jej presiaknutiu späť na jemnú pokožku dieťaťa.

Elastický a vodeodolný vonkajší materiál drží aj tým najaktívnejším deťom. Unikátny vysúvací jadro s úchyty pre ľahké vyberanie a vkladanie do plienky zvyšuje efektivitu prania a urýchľuje sušenie plienky. V prípade potreby sa môže vložiť dovnútra ešte mioboost pre ďalšie zvýšenie kapacity.

Plienka je vyrobená z mäkkej látky, ktorá zostane krásne hebká i po viac praniach a poskytuje pohodlie pre zadoček vášho dieťatka

  • Zloženie látky: vonkajší: 100% polyester, laminované polyuretánom, vnútorný: 100% polyester, jadro: 85% polyester, 15% nylon.
  • Pranie v práčke na 60 ° C. Nepoužívajte chlórové čističe. Môže sa sušiť v sušičke na nízku teplotu. Nežehliť. Pri praní musia byť suché zipsy vždy zapnuté, aby sa zabránilo poškodeniu plienok.

Rozmer balenia a špecifikácie:

  • Hmotnosť: 0,145 kg
  • Rozmery: 0,035 × 0,240 × 0­,180

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader