Balíček do pôrodnice pre Chlapčeka - veľký

Balíček do pôrodnice pre Chlapčeka - veľký Akcia

Balíček do pôrodnice pre Chlapčeka - veľký

nedostupné

Bežná cena: 59,00 €
akčná cena: 41,50 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F011121 , EAN: 8590000000015

Balíček do pôrodnice pre chlapčeka – veľký

Popis:

NUK Forest Fun Dečka / maznáčik Méďa

Rad plyšových hračiek pre vývoj všetkých 5-tich detských zmyslov. V atraktívnych farbách, veselé postavičky.

Popis:

Jemnosť a hebkosť dečky pre komfort dieťaťa Podporuje vývoj hmatu Zabudované hryzátko pomáha pri prerezávaní zúbkov Rôzne povrchy a textílie Látkové nášivky

Rozmer balenia a špecifikácie:

Balenie: papierový blister na zavesenie (otvorené – výrobok je ohmatať) K dispozícii vo variante: sovička, medvedík

+

Feedo látková plienka, 100% bavlna, 1 ks, 70×70 cm

Plienky sú vyrobené zo 100% bavlny a vďaka použitiu technológie tkania v dutinnej väzbe je zaručená zvýšená savosť, mäkkosť. Plienky sú tak príjemnejšie na dotyk a opticky plnšie (plienka je vlastne dvojvrstvová). Ďalšie nepostrádateľnou výhodou sú 2 vytkávané pevné kraja ktoré aktívne zamedzujú tvarovým zmenám po praní a zaručujú zvýšenú mechanickú odolnosť celej plienky pri používaní. Odolnosť voči sterilizáciu vyváraním alebo žehlením je samozrejmosťou. Pri správnom ošetrovaní si zachovávajú svoj tvar a nezameniteľnú vysokú belosť.

Vďaka hore uvedeným vlastnostiam s prehľadom spĺňajú všetky požiadavky na údržbu a hygienickú nezávadnosť stanovenú vyhláškou č. 84/2001 Zb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti vo veku do troch rokov. Nespôsobujú alergické reakcie a podporujú zdravý vývoj bedrových kĺbov.

Gramáž: 120 g / m2, balenie: 1 Ks

+

Pearhead Fotorámik Prvý rok života, biely

Fotorámčeky Pearhead nie sú len obyčajnými rámčeky, vedia totiž rozprávať váš príbeh! Nádherný drevený fotorámček pre zaznamenanie prvého roku života bábätka.

Zaznamená vývoj bábätka v prvom roku života celkovo na 13 fotografiách, jeho prvé úsmevy, nálady alebo prvé zúbky. Obsahuje okienko pre vloženie komentáre k fotografiám. Veľmi kvalitne spracovaný.

Originálny darček pre novopečenú mamičku alebo ako darček k prvým narodeninám dieťaťa.

Rozmer balenia a špecifikácie:

 • Rozmer: 50 × 26

+

Skip Hop Zoo lyžička / vidlička – Panda

Vek: 12m + / Odporúčame uchovať tieto informácie pre prípadnú budúcu potrebu. UPOZORNENIE / VAROVANIE: Odstráňte alebo aspoň uschovajte mimo dosahu detí všetky časti balenia výrobku (obaly, sáčky, povrázky, ..). Nebezpečenstvo zásahu. Odporúčame výrobok pred použitím najprv skontrolovať pre prípad poškodenia. Ak nájdete nejakú časť poškodenú, výrobok nepoužívajte a uchovávajte ho mimo dosahu detí! Nenechávajte dieťa bez dozoru. Vždy skontrolujte teplotu jedla.

Priateľské motívy pre radosť z jedla! Tento roztomilý set / vidlička a lyžica má mäkké bočné úchyty, takže sa ľahko drží aj v maličkých ručičkách. Lyžica a vidlička sú z nerezového materiálu, čo dodáva pocitu „už som veľký“ aj tým najmenším.

Čistenie a údržba: Nevkladajte do mikrovlnnej rúry, neprevárajte. Pred prvým použitím výrobok umyte.

Rozmer balenia a špecifikácie:

 • Charakteristický štýl značky Skip Hop / kolekcia Zoo
 • Sada obsahuje vidličku a lyžicu
 • Ideálny rozmer pre rastúce batoľatá.

Mäkké, nekĺzavé rukoväte sa ľahko drží

 • Odolný nerezový materiál
 • Je možné umývať v umývačke
 • Výrobok spĺňa európske štandardy ASTM & EN14372: 2004.
 • Veľkosť (cm): š. 3,125 x v.12
 • 0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov. Testované podľa smerníc EÚ.

+

Skip Hop Zoo Jedálenský set – Panda

Vek: 6m + /

Odporúčame uchovať tieto informácie pre prípadnú budúcu potrebu. UPOZORNENIE / VAROVANIE: Odstráňte alebo aspoň uschovajte mimo dosahu detí všetky časti balenia výrobku (obaly, sáčky, povrázky, ..). Nebezpečenstvo zásahu. Odporúčame výrobok pred použitím najprv skontrolovať pre prípad poškodenia. Ak nájdete nejakú časť poškodenú, hračku nepoužívajte a uchovávajte ju mimo dosahu detí! Nenechávajte dieťa bez dozoru. Vždy skontrolujte teplotu jedla, než ak ho dáte dieťaťu.

Krásne riad v štýle Skip Hop. Vyrobené pre detské ručičky. Veselé motívy ktoré možno kombinovať, podľa priania dieťatka. Trvanlivý 100% melamín. Čistenie a údržba: Odporúčame pred prvým užitím riadne umyť. Umývajte každú časť zvlášť. Je možné umývať v umývačke-len v hornej časti alebo v ruke (v teplej, mydlovej vode). Riadne opláchnite vodou. Nechajte uschnúť na vzduchu. Výrobok neprevárajte, ani nepoužívajte v mikrovlnných rúrach. Skladujte na čistom, suchom a tmavom mieste.

Rozmer balenia a špecifikácie:

 • Rozmer miska: rozmery 14×14 cm hĺbka 3,8 cm
 • Rozmer tanierik 2v1: rozmery 21×21 cm hĺbka 2,5 cm
 • 0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov. Testované podľa smerníc EÚ.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader