BABYBJÖRN Príbor set 4 ks, oranžový/tyrkysový

BABYBJÖRN Príbor set 4 ks, oranžový/tyrkysový

skladom
cena: 14,20 €

Kód: F019000 , EAN: 7317680730824

BABYBJÖRN Príbor set 4 ks, oranžový/tyrkysový

Lyžička s vidličkou sadnú presne do malých ručičiek. Sú navrhnuté tak, aby pomohli deťom ľahšie sa učiť samotne jesť. Rukoväť je krátka a vďaka svojmu tvaru ju detia ľahko uchopí do ručičky. Krúžok na spodku rukoväte zabraňuje tomu, aby detská rúčka skĺzla príliš nízko.

Premyslený dizajn

Tvar príboru pomáha dieťaťu ľahko nabrať jedlo a dopraviť ho až do detskúych úst. Žliabok na zadnej strane rukoväte zaisťuje, že lyžička neskĺzne do tanierika. Lyžička s vidličkou sa hodí ku tanieriku BabyBjörn, a môžete ich zakúpiť dohromady. Jeho trojlístkový tvar ešte viac uľahčuje deťom naberanie jedla, pretože v ňom nemusí naháňať jedlo ako v klasickom guľatom tanieri.

Vhodné pre pravákov aj ľavákov

Deti môžu príbory BabyBjörn používať v ľavej aj pravej ruke. To je dôležité, pretože deti staršie ako tri roky ľahko menia ruky.

Ľahko umývateľné:

Ako všetky produkty BabyBjörn, aj tento je ľahký na údržbu. Umývajte pod tečúcou vodou alebo v umývačke.

Materiál:

Polypropylén (PP) a termoplastický elastomér (TPE). Plasty sú certifikované ako bezpečné pre použitie s potravinami a spĺňajú bezpečnostné požiadavky v Európe (EEC) aj USA (FDA). Tento produkt neobsahuje PVC, BPA, ftaláty, kadmium, olovo, bróm ani chlór. Navyše, tento plast je recyklovateľný.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader