BABYBJÖRN Postieľka cestovná Svetlo modrá

BABYBJÖRN Postieľka cestovná Svetlo modrá

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F012686 , EAN: 7317680402851

BABYBJÖRN Postieľka cestovná Svetlo modrá

BabyBjörn Postieľka cestovná Svetlo modrá

BabyBjörn postieľka je ľahká a praktická, čo z nej robí perfektnú postieľku na cesty. Ešte nikdy nebolo spanie s dieťaťom mimo domova jednoduchšie. Postieľka váži iba 5 kg, a zložená je jediným pohybom. Súčasťou je vak, ktorý je rovnako praktický ako normálny taška a určite ho využijete pri prenášaní postieľky.   Ľahká preprava & Jednoduché zostavenie:

Postieľka váži len 5 kg a jej súčasťou je taška, v ktorej ju môžete pohodlne prepravovať. Design postieľky je dobre premyslený a zaberá v izbe minimálny priestor. Navyše ju zostavíte vďaka jedinému ľahkému pohybu. Keď ju práve nepoužívate, jednoducho ju zložíte, a máte ju pripravenú na cestu vo skladné podobe.

Bezpečie pre Vaše dieťa:

Bytelná matraca zabezpečuje postieľku pevne na zemi. Zvažujúca sa vnútornej strany postieľky vytvárajú útulný a príjemný pocit, a mäkké látky sú jemné k detskej pokožke.

 Upresnenie:   Vek: .{color: #168ecb}

  • Od novorodencov do 3 rokov.
  • Materiál
  • 100% polyester
  • Spodok a sieťovina 100% polyester

Textílie, ktoré prichádza do styku s dieťaťom, sú testované a schválené podľa Oeko – Tex Standard 100, Trieda 1 pre detské výrobky. Sú garantovane bezpečné pre citlivú detskú pokožku a nespôsobujú alergie.

Rozmery:

  • Matrac – 60 × 105 × 4 cm
  • Vnútri spodku – 82 × 112 × 60 cm
  • Zložená – 60 × 49 × 14 cm

Starostlivosť:

Poťah matraca je snímateľný, a môže sa prať na 60 ° s jemným pracím prostriedkom. Vonkajší poťah postieľky je tiež snímateľný, a môže sa prať na 40 °. Nesušte v sušičke!

Dôležité:

Do postieľky používajte iba originálne BabyBjörn matrac. Ak použijete inú, nebude sedieť tak dobre, a je nebezpečenstvo, že by sa postieľka mohla s dieťaťom prevrátiť.

 Pozrite sa na video, kde uvidíte, aké ľahké je postieľku zložiť:

<iframe width = „560“ height = „315“ src = „https://www.y­outube.com/em­bed/65KK1t3GFTY“ frameborder = „0“ allowfullscreen> </ iframe>

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader