BABYBJÖRN Postieľka cestovná Svetlo modrá

BABYBJÖRN Postieľka cestovná Svetlo modrá

BABYBJÖRN Postieľka cestovná Svetlo modrá

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F012686 , EAN: 7317680402851

BABYBJÖRN Postieľka cestovná Svetlo modrá

BabyBjörn Postieľka cestovná Svetlo modrá

BabyBjörn postieľka je ľahká a praktická, čo z nej robí perfektnú postieľku na cesty. Ešte nikdy nebolo spanie s dieťaťom mimo domova jednoduchšie. Postieľka váži iba 5 kg, a zložená je jediným pohybom. Súčasťou je vak, ktorý je rovnako praktický ako normálny taška a určite ho využijete pri prenášaní postieľky.   Ľahká preprava & Jednoduché zostavenie:

Postieľka váži len 5 kg a jej súčasťou je taška, v ktorej ju môžete pohodlne prepravovať. Design postieľky je dobre premyslený a zaberá v izbe minimálny priestor. Navyše ju zostavíte vďaka jedinému ľahkému pohybu. Keď ju práve nepoužívate, jednoducho ju zložíte, a máte ju pripravenú na cestu vo skladné podobe.

Bezpečie pre Vaše dieťa:

Bytelná matraca zabezpečuje postieľku pevne na zemi. Zvažujúca sa vnútornej strany postieľky vytvárajú útulný a príjemný pocit, a mäkké látky sú jemné k detskej pokožke.

 Upresnenie:   Vek: .{color: #168ecb}

  • Od novorodencov do 3 rokov.
  • Materiál
  • 100% polyester
  • Spodok a sieťovina 100% polyester

Textílie, ktoré prichádza do styku s dieťaťom, sú testované a schválené podľa Oeko – Tex Standard 100, Trieda 1 pre detské výrobky. Sú garantovane bezpečné pre citlivú detskú pokožku a nespôsobujú alergie.

Rozmery:

  • Matrac – 60 × 105 × 4 cm
  • Vnútri spodku – 82 × 112 × 60 cm
  • Zložená – 60 × 49 × 14 cm

Starostlivosť:

Poťah matraca je snímateľný, a môže sa prať na 60 ° s jemným pracím prostriedkom. Vonkajší poťah postieľky je tiež snímateľný, a môže sa prať na 40 °. Nesušte v sušičke!

Dôležité:

Do postieľky používajte iba originálne BabyBjörn matrac. Ak použijete inú, nebude sedieť tak dobre, a je nebezpečenstvo, že by sa postieľka mohla s dieťaťom prevrátiť.

 Pozrite sa na video, kde uvidíte, aké ľahké je postieľku zložiť:

<iframe width = „560“ height = „315“ src = „https://www.y­outube.com/em­bed/65KK1t3GFTY“ frameborder = „0“ allowfullscreen> </ iframe>

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader