BABYBJÖRN Nosítko Original Jersey Temné/Šedé

BABYBJÖRN Nosítko Original Jersey Temné/Šedé

BABYBJÖRN Nosítko Original Jersey Temné/Šedé

skladom

cena: 77,50 €

Kód: F012684 , EAN: 7317680230843

BabyBjörn Nosítko Original Jersey Temné / Šedé

Popis:

Naša mnohokrát ocenená klasika – nosítko BabyBjörn Baby Carrier Original Classic Vám umožňuje spoľahlivo a bezpečne nosiť svoje dieťa všade so sebou a ponecháva Vaše ruky voľné. Toto pohodlné a ľahko použiteľné nosítko môžete používať vonku i vo vnútri.

Bezpečné a komfortné:

Design nosidlá je veľmi dobre premyslený a umožňuje Vám nosiť svoje dieťa bezpečne a blízko seba zatiaľ čo je aj veľmi jednoduché na použitie. Nosítko si môžete ľahko sami dávať späť aj dávať dole, a všetky nastavenia sú umiestnené pohodlne na prednej strane. A navyše, predné zapínanie je navrhnuté tak, že svoje dieťa môžete pohodlne odopnúť, bez toho aby ste ho zobudili.

Vek:

Od narodenia (minimálne 3,5 kg a 53 cm) až do 11 kg.

Rovnako ako všetky naše ostatné nosidlá, aj toto bolo vyvinuté v spolupráci s lekárskymi odborníkmi tak, aby vyhovovalo deťom.

Materiály:

Látka je 100% bavlna. Textílie, ktoré prichádza do styku s dieťaťom, sú testované a schválené podľa Oeko – Tex Standard 100, Trieda 1 pre detské výrobky. Sú garantovane bezpečné pre citlivú detskú pokožku a nemôžu spôsobiť alergie.

Starostlivosť:

Prať v práčke na 40 ° C. Perte samostatne s jemným čistiacim prostriedkom, bez bieliacich prostriedkov.

Odporúčané doplnky:

Podbradníky – k dispozícii v bielej a čiernej farbe Prikrývky – k dispozícii v čiernej farbe

<iframe width = „560“ height = „315“ src = „https://www.y­outube.com/em­bed/irVVQrvNWZQ“ frameborder = „0“ allowfullscreen> </ iframe>

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader