BABYBJÖRN Nosítko ONE Denim Modré

BABYBJÖRN Nosítko ONE Denim Modré

do 1 mesiaca
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F012695 , EAN: 7317680930934

BABYBJÖRN Nosítko ONE Denim Modré

BabyBjörn Nosítko ONE Denim Modré

International Hip Dysplasia Institute (Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu) testoval nosítko One, a schválil jej jako zdravé nosítko pro kyčelní klouby dítěte. Boky novorozence mají korektné podporu a jsou drženy v optimální pozici s nohama mierne vytočenými von. To podporuje správný vývoj kyčelního kloubu, tolik důležitého v prvních měsících života dítěte.

Popis:

Nosítko ONE vám umožňuje ľahko umiestniť batoľa na chrbát. Môžete ho používať vo všetkých pozíciách bez cudzej pomoci. Pozrite sa na video s inštrukciami a stiahnite si manuál.

Bábätko čelom vám Nosítko ONE umožňuje nosenie dieťatka čelom k vám. Ak hľadáte nosítko, kde budete môcť nosiť dieťatko i čelom von, ideálny nosítko pre vás je One, kde môžete striedať obe pozície.

 Nosenie na chrbte s nosičom ONE v troch jednoduchých krokoch Umiestnite dieťa do nosítka čelom k vám a uvoľnite ramenné popruhy. Pravú ruku prestrčte zospodu nahor pod ramenný popruh.

Prestrčte svoju ľavú ruku lakťom dozadu pod zadnú dolnú časť ramenného popruhu. Teraz máte ramenné popruhy ako uzavretú slučku okolo tela, ktoré zaistia, že batoľa bude v bezpečnej pozícii pri presune na chrbát.

Istite dieťa pravou rukou a opatrne ho presuňte dozadu na chrbát, pod vašou zdvihnutou pravou paží. Ukážte si obaja ramenné popruhy a utiahnite bedrový pás i ramenné popruhy. Jednoduché, bezpečné a pohodlné!

 Vek a hmotnosť:

  • Od novorodencov do 3 rokov.
  • Min. 3,5 kg / 53 cm.
  • Max. 15 kg / 100 cm.

Pozor! Pre deti vážiace 3,5 – 4,5 kg použite popruhy u nožičiek, aby ste utiahli otvory na nožičky.

Materiál:

Všetky látky sú vhodné pre pokožku vášho bábätka a bezpečné na žužlání. Neobsahujú škodlivé látky a sú certifikované podľa Oeko-Tex Štandard 100, trieda 1 pre detské produkty. To je pre nás dôležité!

  • Bavlna
  • Hlavné látka: 100% bavlna
  • Ostatné látka: 100% polyester

Starostlivosť o produkt:

Perte v práčke na 40 ° C. Perte zvlášť s jemným pracím prostriedkom bez bieliacich účinkov. Nesušte v sušičke!

Bezpečnosť:

Nosítko spĺňa európsky bezpečnostný štandard EN13209–2: 2005.

Jednoduchosť je základom:

Od založenia firmy BabyBjörn v roku 1961 sme sa naučili, že jednoduchosť je základom pre všetkých rodičov. Prvý nosítko bolo vyrobené pred 40 rokmi, keď výskumy začali poukazovať na to, aká dôležitá je blízkosť medzi dieťaťom a jeho rodičmi. Radi vidíme, že stále viac a viac rodičov nosí svoje deti v nosidlách, a máme radosť, že sme k tomu mohli prispieť. Zároveň tiež chceme posúvať tento trend ďalej.

Čo chcú rodičia:

Hovorili sme s množstvom „testovacích“ rodín v rôznych krajinách a cítime, že sme našli spoločné pojítko: rodičia chcú používať svoje nosidlá dlhšie než predtým. Chcú bezpečné nosítko pre prvý rok bábätka. Potom chcú nosítko používať pre presuny s batoľaťom. A tiež by to nemala byť tá najdrahšia detská položka, ktorú kúpi. Jednoduché používanie je dôležitejšie.

Ako sme to urobili:

Návrhári, pediatri a mnoho z našich 200 testovacích rodín sa zúčastnilo procesu, keď naši vývojári začali navrhovať prototypy a testovať rôzne variácie. Dobrá riešenia z predchádzajúcich modelov boli zachované, niektoré vylepšené, zjednodušené, alebo vyradené. Čoskoro vyšlo najavo, že sú potrebné tri rôzne pozície. Jedna pre novorodené bábätka vysoko na hrudi rodičia, jedna pre trochu staršie bábätká o niečo nižšie a jedna pre deti vo veku jedného roka a staršie na chrbte.

Jednoduché na použitie:

Nosítko ONE je ďalším krokom našu snahy zjednodušiť život rodičom s malými deťmi. Nové nosítko ONE je jednoduché na používanie. Funguje rovnako dobre pre novorodencov ako pre trojročné dieťa, a môže byť použité vpredu na hrudi aj na chrbte. Rodičia získajú blízkosť dieťaťa, voľné ruky a plnú kontrolu.

<iframe width = „560“ height = „315“ src = „https://www.y­outube.com/em­bed/Mc-9mpq2×Cw“ frameborder = „0“ allowfullscreen> </ iframe>

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader