BABYBJÖRN Nosítko One Black/Silver cotton

BABYBJÖRN Nosítko One Black/Silver cotton

nedostupné
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F005575 , EAN: 7317680930651

BABYBJÖRN Nosítko One Black/Silver cotton

BabyBjörn Nosítko One Black/Silver cotton

International Hip Dysplasia Institute (Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu) testoval nosítko One, a schválil jej jako zdravé nosítko pro kyčelní klouby dítěte. Boky novorozence mají korektné podporu a jsou drženy v optimální pozici s nohama mierne vytočenými von. To podporuje správný vývoj kyčelního kloubu, tolik důležitého v prvních měsících života dítěte.

Popis:   Multifunkčné predné a zadné nosítko   • Od novorodenca do 3 rokov • 4 spôsoby nosenia – vpredu & vzadu • Ergonomické s maximálnym pohodlím • Bezpečné a testované

Od novorodenca do 3 rokov Nosítko ONE môžete používať po dlhú dobu – rovno od narodenia (min. 3,5 kg) bez potreby vložky pre novorodencov až do 3 rokov (max. 15 kg). Nosítko poskytuje správnu oporu pre hlavičku, chrbát a boky Vášho rastúceho dieťaťa. Rovnako ako všetky ostatné nosidlá BabyBjörn, aj toto bolo vyvinuté v spolupráci s poprednými pediatrami.   4 spôsoby nosenia – vpredu & vzadu Nosítko ONE je jednoduché na používanie vo všetkých pozíciách. Je tu špeciálna nastaviteľná výška pre novorodencov, čo Vám umožní nosiť svoje bábätko tým najlepším spôsobom – vysoko na hrudi čelom k Vám, blízko vášho srdca. Akonáhle je Vaše dieťa trochu staršie, môžete upraviť výšku a posunúť tak bábätko trochu nižšie. V tejto pozícii ho môžete nosiť buď čelom k Vám, alebo čelom von. Od 12 mesiacov môžete nosiť dieťa na chrbte. Umiestniť dieťa do tejto pozície je v nosiči ONE jednoduché a bezpečné.   Ergonomické s maximálnym pohodlím Nosítko ONE poskytuje Vám a Vášmu dieťaťu absolútny komfort počas celého obdobia, kedy ho používate. Dobre premyslený ergonomický dizajn s bedrovým pásom a tvarovanými, polstrovanými ramennými popruhmi uľavuje tlaku. Mäkké a pohodlné pre Vaše dieťatko s podloženú sedacou časťou, vonkajšími švami a nastaviteľnou šírkou pre pozíciu nôh. Tiež je tu robustný nastaviteľná opora pre hlavičku, ktorá môže byť ohnutá, keď nosíte svoje dieťa otočené smerom von.   Nepostrádateľná blízkosť hneď od prvého dňa Malé deti majú počas svojich prvých mesiacov života veľkú potrebu telesnej blízkosti a očného kontaktu s mamičkou a oteckom. Teplo Vášho tela, tichý zvuk Vášho bijúceho srdca a Váš hlas poskytujú dieťaťu dôvernosť a pocit bezpečia. Vaše blízkosť predstavuje pre bábätko pokojný prístav vo svete plnom nových dojmov a dáva dieťaťu sebavedomie.   Ocenenie Red dot design award 2013 Bezpečie, pohodlie a flexibilita v spojení s excelentným dizajnom – nosítko BabyBjörn ONE vyhráva ocenenie Red dot design award 2013. Obsah balenia a špecifikáce:

Vek: Od novorodencov do približne 3 rokov Min. 3,5 kg / 53 cm. Max. 15 kg / 100 cm.

Pozor! Minimálny vek pre nosenie čelom von: 5 mesiacov. Maximálna hmotnosť pre nosenie čelom von: 12 kg.   Materiál Mix bavlny Hlavný materiál: 60% bavlna, 40% polyester Podšívka: 100% bavlna Podšívka bedrového pásu: 100% polyester   Textília, ktorá prichádza do styku s dieťaťom boli testovaná a schválené podľa Oeko-Tex Standard 100, trieda 1 pre detské produkty. Garantujeme ich bezpečnosť pre citlivú detskú pokožku. Nespôsobujú alergie.

Nosítko BabyBjörn ONE spĺňa bezpečnostné požiadavky EN 13209–2: 2005. Starostlivosť Prať v práčke na 40 °. Perte oddelene. Použite ekologicky nezávadný, jemný umývací prostriedok bez bieliacich prostriedkov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader