BABYBJÖRN Nosítko BABYBJÖRN Original Dark blue

BABYBJÖRN Nosítko BABYBJÖRN Original Dark blue Akcia

BABYBJÖRN Nosítko BABYBJÖRN Original Dark blue

nedostupné

Bežná cena: 65,00 €
akčná cena: 59,80 €

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F007868 , EAN: 7317680230515

BabyBjörn Nosítko BabyBjörn Original Dark blue

Popis:

Naozajstná klasika od BabyBjörn

Naša mnohokrát ocenená klasika – nosítko BabyBjörn Baby Carrier Original Classic Vám umožňuje spoľahlivo a bezpečne nosiť svoje dieťa všade so sebou a ponecháva Vaše ruky voľné. Toto pohodlné a ľahko použiteľné nosítko môžete používať vonku aj vo vnútri.

Ergonomický dizajn pre pohodlie dieťaťa:

Nosič je ergonomicky navrhnuté a poskytuje správnu oporu pre hlavičku, chrbát a zadoček už od narodenia. Podpora hlavičky je nastaviteľná, a keď je Vaše dieťa staršie a dokáže už hlavičku udržať samo, môžete ho nosiť čelom dopredu a podporu pre hlavičku ohnete.

Bezpečné a komfortné:

Design nosidlá je veľmi dobre premyslený a umožňuje Vám nosiť svoje dieťa bezpečne a blízko seba zatiaľ čo je aj veľmi jednoduché na použitie. Nosítko si môžete ľahko sami dávať späť aj dávať dole, a všetky nastavenia sú umiestnené pohodlne na prednej strane. A navyše, predné zapínanie je navrhnuté tak, že svoje dieťa môžete pohodlne odopnúť, bez toho aby ste ho zobudili.

V klasickom nosítku BabyBjörn Original je vaše dieťa v bezpečí a máte ich pri sebe, zatiaľ čo vybavujete každodenné záležitosti.:

  • Ergonomicky navrhnuté pre pohodlie dieťaťa
  • Bezpečné a komfortné
  • Malé a šikovné – nosítko zaberá málo miesta a ľahko ho zabalíte so sebou

Keď je dieťa staršie, a udrží už hlavičku samo vzpriamenú, môže byť hlavová časť nosidlá ohnutá a dieťa nosené čelom dopredu.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Materiály:

Látka je 100% bavlna. Textílie, ktoré prichádza do styku s dieťaťom, sú testované a schválené podľa Oeko – Tex Standard 100, Trieda 1 pre detské výrobky. Sú garantovane bezpečné pre citlivú detskú pokožku a nemôžu spôsobiť alergie.

Starostlivosť:

Prať v práčke na 40 ° C. Perte samostatne s jemným čistiacim prostriedkom, bez bieliacich prostriedkov.

Vek:

Od narodenia (minimálne 3,5 kg a 53 cm) až do 11 kg. Rovnako ako všetky naše ostatné nosidlá, aj toto bolo vyvinuté v spolupráci s lekárskymi odborníkmi tak, aby vyhovovalo deťom.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader