BABYBJÖRN Nosítko BABYBJÖRN ONE, Brown-Black Mesh

BABYBJÖRN Nosítko BABYBJÖRN ONE, Brown-Black Mesh

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F007920 , EAN: 7317680910066

BABYBJÖRN Nosítko BABYBJÖRN ONE, Brown-Black Mesh

BabyBjörn Nosítko BabyBjörn ONE, Brown-Black Mesh

International Hip Dysplasia Institute (Mezinárodní institut pro dysplazii kyčelního kloubu) testoval nosítko One, a schválil jej jako zdravé nosítko pro kyčelní klouby dítěte. Boky novorozence mají korektné podporu a jsou drženy v optimální pozici s nohama mierne vytočenými von. To podporuje správný vývoj kyčelního kloubu, tolik důležitého v prvních měsících života dítěte.

Popis:

Všetko čo potrebujete je One

Nosítko ONE je najnovším nosidlom vyvinutým švédskou firmou BabyBjörn. Je ideálny pre rodičov, ktorí chcú ergonomické nosítko s jedinečným komfortom počas nosenia dieťatka. A je skrátka nutnosťou pre tých, ktorí chcú svoje dieťa nosiť dlho a striedať rôzne pozície. S ONE môžete svoje dieťa nosiť vpredu aj na chrbte – je to jednoduché a pohodlné vo všetkých pozíciách. Nosítko ONE je všetko, čo potrebujete.

Nosítko BabyBjörn ONE:

Multifunkčný predné a zadné nosítko:

  • Od novorodenca do 3 rokov
  • 4 spôsoby nosenia – vpredu & vzadu
  • Ergonomické s maximálnym pohodlím
  • Bezpečné a testované

Od novorodenca do 3 rokov:

Nosítko ONE môžete používať po dlhú dobu – rovno od narodenia (min. 3,5 kg) bez potreby vložky pre novorodencov až do 3 rokov (max. 15 kg). Nosítko poskytuje správnu oporu pre hlavičku, chrbát a boky Vášho rastúceho dieťaťa. Rovnako ako všetky ostatné nosidlá BabyBjörn, aj toto bolo vyvinuté v spolupráci s poprednými pediatrami.

4 spôsoby nosenia – vpredu & vzadu:

Nosítko ONE je jednoduché na používanie vo všetkých pozíciách. Je tu špeciálna nastaviteľná výška pre novorodencov, čo Vám umožní nosiť svoje bábätko tým najlepším spôsobom – vysoko na hrudi čelom k Vám, blízko vášho srdca. Akonáhle je Vaše dieťa trochu staršie, môžete upraviť výšku a posunúť tak bábätko trochu nižšie. V tejto pozícii ho môžete nosiť buď čelom k Vám, alebo čelom von. Od 12 mesiacov môžete nosiť dieťa na chrbte. Umiestniť dieťa do tejto pozície je v nosiči ONE jednoduché a bezpečné.

Ergonomické s maximálnym pohodlím:

Nosítko ONE poskytuje Vám a Vášmu dieťaťu absolútny komfort počas celého obdobia, kedy ho používate. Dobre premyslený ergonomický dizajn s bedrovým pásom a tvarovanými, polstrovanými ramennými popruhmi uľavuje tlaku. Mäkké a pohodlné pre Vaše dieťatko s podloženú sedacou časťou, vonkajšími švami a nastaviteľnou šírkou pre pozíciu nôh. Tiež je tu robustný nastaviteľná opora pre hlavičku, ktorá môže byť ohnutá, keď nosíte svoje dieťa otočené smerom von.

Nepostrádateľná blízkosť hneď od prvého dňa:

Malé deti majú počas svojich prvých mesiacov života veľkú potrebu telesnej blízkosti a očného kontaktu s mamičkou a oteckom. Teplo Vášho tela, tichý zvuk Vášho bijúceho srdca a Váš hlas poskytujú dieťaťu dôvernosť a pocit bezpečia. Vaše blízkosť predstavuje pre bábätko pokojný prístav vo svete plnom nových dojmov a dáva dieťaťu sebavedomie.

Ocenenie Red dot design award 2013:

Bezpečie, pohodlie a flexibilita v spojení s excelentným dizajnom – nosítko BabyBjörn ONE vyhráva ocenenie Red dot design award 2013.

Rozmer balenia a špecifikácie:

Vek:

Od novorodencov do približne 3 rokov

Min. 3,5 kg / 53 cm.

Max. 15 kg / 100 cm.

Pozor!: Minimálny vek pre nosenie čelom von: 5 mesiacov. Maximálna hmotnosť pre nosenie čelom von: 12 kg.

Materiál:

100% Polyester Materiál, z ktorého je vyrobené nosítko ONE MESH, je priedušný a dobre odvádza teplo a po vypraní veľmi rýchlo uschne.

Textílie, ktoré prichádza do styku s dieťaťom boli testované a schválené podľa Oeko-Tex Standard 100, trieda 1 pre detské produkty. Garantujeme ich bezpečnosť pre citlivú detskú pokožku. Nespôsobujú alergie.

Nosítko BabyBjörn ONE spĺňa bezpečnostné požiadavky EN 13209–2: 2005.

Starostlivosť:

Prať v práčke na 40 °. Perte oddelene. Použite ekologicky nezávadný, jemný umývací prostriedok bez bieliacich prostriedkov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader