BABYBJÖRN Balance ležadlo SOFT Jersey Svetlo ružové G

BABYBJÖRN Balance ležadlo SOFT Jersey Svetlo ružové G

do 3-5 dní
cena nebola stanovená

Predaj skončil, alebo je tovar dočasne nedostupný.
Pre viac informácií kontaktujte náš zákaznícky servis

Kód: F012683 , EAN: 7317680050892

BABYBJÖRN Balance ležadlo SOFT Jersey Svetlo ružové G

BabyBjörn Balance ležadlo SOFT Jersey Svetlo ružové G

Popis:

Ležadlo je jedným z najmilovanejších produktov BabyBjörn. Prvý model bol uvedený na trh v roku 1961 a od tej doby si milióny detí hrali v ležadlách, hojdali sa v nich a zaspávali v nich.

Posledným prírastkom je ležadlo BabyBjörn Balance Soft, ešte mäkšie a modernejšie verzie klasického lehátka. Vďaka použitiu mäkkých a hebkých materiálov, oblých tvarov a ergonomického dizajnu bolo docielené toho, že sa dieťatko cíti v lehátku ako v náručí mamičky alebo otecka. Pohodlný pocit hneď od prvého dňa.

 - Mäkké textílie, pohodlný dizajn

  • Hojdanie rozvíjajúce rovnováhu a motorické schopnosti
  • Ergonomicky navrhnuté v spolupráci s pediatrami
  • Ideálny na odpočinok aj hranie
  • Slnko dno & sedátko v jednom
  • Testované a bezpečné

Mäkučký design pre extra pohodlie:

Hebké materiály a oblé tvary dávajú spoločne s dizajnom, ktorý poskytuje tú správnu oporu veľmi pohodlný pocit bábätku. Bezpečnostný popruh je mäkko vypolstrovaný a bábätka sa ho radi držia.

Hojdanie, ktoré rozvíja motorické schopnosti a rovnováhu:

Bábätká milujú húpanie! Dieťatko sa veľmi rýchlo naučí, ako sa vďaka svojim vlastným pohybom môže v lehátku hojdať a rozvíja tak rovnováhu a motorické schopnosti tou najprirodzenejšou cestou. Lehátka BabyBjörn nefungujú na baterky, ale na hravosť.

Ergonomický dizajn pre správnu podporu hlavy a chrbta:

Keď si vyberiete ležadlo BabyBjörn, môžete si byť istí tým, že vaše bábätko dostane správnu oporu pre hlavičku a chrbát. Lehátko má presne strihané látkové sedadlo, ktoré prilieha k telu dieťaťa a rozkladá rovnomerne váhu bábätka. Tým poskytuje dieťaťu potrebnú oporu, a je to obzvlášť dôležité pre najmladších dojčatá, ktorých svaly ešte nie sú plne vyvinuté.

Vhodné na odpočinok aj hranie:

Hravosť bábätka sa môže rýchlo zmeniť v ospalosť. Lehátko má rôzne pozície a môžete ľahko a ticho upraviť ležadlo z najvyššej pozície pre hranie do najnižšej pozície pre spánok. Stredná pozícia je vhodná pre odpočinok. Lehátko môžete tiež zložiť úplne naplocho, čo je ideálne pre uskladnenie alebo prevoz.

Lehátko a sedátko v jednom:

Lehátko BabyBjörn Balance Soft môžete používať ako ležadlo alebo ako pohodlné sedadlo. Od narodenia (asi 3,5 kg) do doby, než vie dieťa sedieť samo ho môžete používať ako ležadlo. Keď sa vaše dieťa naučí chodiť a samostatne sedieť, môžete oddeľte látku s bezpečnostným popruhom a vytvoriť tak pohodlné sedadlo, ktoré môže dieťa používať zhruba do 2 rokov (13 kg).

Špecifikácia:

  • Od narodenia do 2 rokov (3,5 – 13 kg).

Materiál:

  • 100% bavlna

Látky, s ktorými prichádza dieťa do styku sú testované a schválené podľa Oeko-Tex Standard 100, trieda 1 pre detské produkty. Sú zaručene neškodné pre citlivú detskú pokožku a nevyvolávajú alergie.

Hmotnosť a rozmery:

  • Hmotnosť: 2,1 kg
  • Výška / dĺžka / šírka v najvyššej pozícii: 58 × 89 × 39 cm
  • Výška dĺžka / šírka v pozícii pre transport: 11 × 89 × 39 cm

Starostlivosť:

Odobraní látky je naozaj jednoduché. Jednoducho uvoľnite dve elastické pútka na spodnej strane lehátka a stiahnite látku z rámu. Perte na 40 °. Použite jemný, ekologicky nezávadný prací prostriedok bez bieliacich prostriedkov.

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader