BABYBIO Croissance 3 rastové mlieko tekuté 1l

BABYBIO Croissance 3 rastové mlieko tekuté 1l

BABYBIO Croissance 3 rastové mlieko tekuté 1l

skladom

cena: 3,10 €

Kód: F009263 , EAN: 3288130580266

BABYBIO Croissance 3 rastové mlieko tekuté 1l

Receptúra bez palmového oleja!

Popis:

Od ukončeného 10. mesiaca, určené pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí, výrobok ekologického poľnohospodárski Vlastnosti: Babybio CROISSANCE (slovensky rast) sa podieľa na nutričné ​​výchove dieťaťa v súlade s poslednými poznatkami v oblasti výživy dojčiat. Keďže v období medzi 10. mesiacom a 3 roky má dieťa špecifické potreby, pre ktoré je kravské mlieko nedostatočné, BABYBIO vyvinulo Babybio Croissance Bio z mlieka kráv francúzskeho pôvodu.

BIO strava od kolísky:

Odstredené mlieko BABYBIO pochádza od kráv chovaných vo Francúzsku. Sú kŕmené trávou alebo organickú objemovým krmivom a v súlade s organickými predpismi, preventívna liečba antibiotikami je zakázaná. Ekologické poľnohospodárstvo je šetrné k životnému prostrediu, a pre budúcnosť vášho dieťaťa preferuje taký režim výroby, ako je používanie prírodných hnojív a striedanie plodín.

Výrobok dodáva dieťaťu železo potrebné k vývoju imunitného systému a vápnik k stavbe kostí.

Bez pridaného arómu.

Zloženie:

čiastočne odstredené mlieko, voda, maltodextríny, rastlinné oleje (repkový, slnečnicový), laktóza, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B8, B9, B12, C, D3, E, K1 a PP, minerálne látky: síran železnatý , horečnatý, zinočnatý, meďnatý a manganatý, citran sodný, jodid draselný, hydroxid draselný, seleničitan sodný, emulgátor: repkový lecitín

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader