Loading
Loading

BABY EINSTEIN Drevený mini klavír Magic Touch HAPE 3m+

BABY EINSTEIN Drevený mini klavír Magic Touch HAPE 3m+

nedostupné
Cena 17,95 €

Kód: F110831 , Dodávateľský kód: 12008-6 , EAN: 074451120082 , Značka: Baby Einstein

BABY EINSTEIN Drevený mini klavír Magic Touch HAPE 3m+

Nechajte bábätko objaviť kúzlo hudby pomocou Magic Touch Mini Piano od Baby Einstein. Toto mini piano je naplnené rovnakou technológiou Magic Touch ako väčšia verzia.

S jemným dotykom malých prstíkov sa spustí najväčší hudobný koncert. Klavír Magic Touch je ideálnym spôsobom ako zaviesť dieťatko do sveta hudby. Inovatívne drevené klavírne klávesy nefungujú klasickým spôsobom, ale s dotykom teplých prstov samotných.

Piano umožňuje deťom 2 režimy hry, a to vytvoriť si vlastné piesne alebo spustiť sériu klasických melódií. Táto prenosná hračka, ktorá je malá, ale mocná, podporuje rozvoj jemných motorických schopností, keď dieťa točí farebnými krúžkami.

Hračky sú vyrobené v spolupráci s Hape. Každá drevená hračka Hape je vyrábaná kombináciou vysoko kvalitných materiálov, unikátneho designu, nápadov v oblasti vzdelávania detí a ekologického prístupu k životu.

Drevené hračky spĺňajú všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy. Výrobca drevených hračiek Hape plne rozumie dopadom na životné prostredie a ich cieľom je ponúknuť deťom bezpečný a čistý svet.

Vlastnosti:

  • technológia Magic Touch
  • 2 režimy hry, ktoré môže dieťatko skúmať
  • jednoucho si ho môže dieťatko zobrať všade na cesty
  • vyžaduje 3 batérie typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia
  • vhodná pre deti od 3m+

Rozmery produktu: 11,7 cm x 2,5 cm x 11,2 cm

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Ajax loader