BABIO detský BIO mliečny cukor 180g

BABIO detský BIO mliečny cukor 180g

BABIO detský BIO mliečny cukor 180g

skladom

cena: 2,69 €

Kód: babio2346 , EAN: 8594003320064

BABIO detský BIO mliečny cukor 180g

Popis:

Detský tráviaci systém je ideálne nastavený na trávenie mliečneho cukru, ide prakticky o jediný cukor materského mlieka. Je vyrábaný v BIO kvalite a obohatený prebiotickou vlákninou (inulin).

Uchovanie:
Po každom použití obal riadne uzatvorte.

Detailné informácie:
Tento produkt je vhodný pre deti od ukončeného prvého týždňa, bol kladne ohodnotený Českou pediatrickou spoločnosťou. Tráviaci systém dieťaťa je ideálne nastavený na trávenie laktózy (mliečneho cukru). Ide totiž prakticky o jediný cukor materského mlieka, ktorý sa na rozdiel od ostatných cukrov štiepi až v tenkom čreve činnosťou črevnej mikroflóry. BIO mliečny cukor je navyše obohatený o prebiotickú vlákninu (inulín), ktorá slúži ako výživa pre probiotické baktérie v črevách.
Babio BIO mliečny cukor je ideálnym sladidlom pre dochucovanie čajov alebo doma pripravovaných obilninových či ovocných príkrmov a kaší. Mliečny cukor je rýchle rozpustný, jeho použitie je veľmi ľahké. Unikátna technológia výroby vylučuje obsah cudzorodých látok (baktérie, plesne a prach). Produkt neobsahuje GMO, sacharózu, kofeín, konzervačné látky, arómy, farbivá ani lepok.

{tip: Poznajte rozdiel BIO kvality! Pocítite nielen na chuti ;)}

Zloženie potraviny:
mliečny cukor (laktóza), inulín (prebiotická vláknina).
* z ekologického poľnohospodárstva

{caution: Nevhodné pre deti s intoleranciou laktózy.}

Tento produkt zatiaľ nemá žiadnu recenziu.

Ajax loader